Yaprak Turnike

yaprak-turnike-ozelguvenlik-gen-tr
yaprak-turnike-ozelguvenlik

Yaprak Turnike Nedir?

Yaprak turnike, geçiş yapılması istenmeyen bölümün girişine kurulan ve sadece tek yönlü geçişe olanak tanıyan bir turnike çeşididir. Yaprak turnikenin sadece tek tarafı çalışmakta ve geçişe izin vermekte olup diğer tarafı kilitlidir ve geçişe izin vermez. Açıldığı zaman 90 derece olarak açılarak kolay geçiş yapmanızı sağlar. Kurulması istenen yere göre sağ veya sola açılır şekilde ayarlanabilir. Turnike üzerine yerleştirilecek uyarı levhaları ile geçiş yapılması istenmediği veya hangi yönden girilebileceği belirtilebilmektedir. Firmamız turnike sistemleri konusunda uzun yılların deneyimiyle her türlü yaprak turnike kurulumunda yardımcı olabilmektedir. 

Yaprak Turnike Nerelerde Kullanılabilir?

Yaprak Turnike geçiş yapılması istenmeyen her yerde kullanıma uygundur. Montajının kolay olması sebebiyle tüm alanlara kolaylıkla yerleştirilebilir. Kolay montajının yanı sıra, şık dizaynı ve inceliği sayesinde uygulanacağı alanda estetik bozulmaya sebep olmaz. Üzerine istediğiniz uyarının yazılabilecek olmasından dolayı her alana uyum sağlayabilmektedir. Farklı kullanım şekillerine sahip olması sayesinde, tam olarak montajının yapılacağı alanın özelliklerine göre ayarlanabilmektedir. Dayanıklı ve aşınmaz dış yüzeyi, yoğun olarak kullanılmasına olanak sağlar. 

Yaprak Turnike Özellikleri Nelerdir?

Turnike kendiliğinden açılıp geçiş sonrasında herhangi bir müdahale gerekmeden kendiliğinden kapanabilmektedir. Bu özelliğin istenmediği durumlarda elle açılıp kendiliğinden kapanır olması veya tamamen manuel kontrol edilerek açılıp kapanması ayarlanabilmektedir. Dış kaplamasında kullanılan paslanmaz çelik materyal sayesinde aşınmaz ve uzun süre kullanım için uygundur. Jeton, kart, bozuk para veya barkod okuyucularla geçiş yapılması için ayarlanabilerek, istediğiniz şekilde geçiş yapılması sağlanabilmektedir. Bunun dışında, yapılan geçiş sayısını öğrenmek için ekstra özellik eklenerek belirlediğiniz periyodlarda geçiş sayısı bilgisi verebilmektedir. Firmamız, tüm yaprak turnike kurulumlarında özenle çalışarak size istediğiniz özellikteki ürünü sunmakta ve talep ettiğiniz alana özenle montajını yapmaktadır. 

Yaprak Turnike Fiyatları Nedir?

Turnikenin fiyatları tarafınızca talep edilen ürüne göre değişiklik göstermektedir. Firmamızın uzman kadrosu tarafından, sizin isteğinize göre yapılacak olan turnike belirlenecek ve fiyat teklifimiz sunulacaktır. Fiyat teklifimizin uygun görülmesi halinde, tam olarak talep ettiğiniz turnike hazırlanarak montajı istediğiniz yere yapılacaktır. Tam ihtiyacınız olan malzeme, firmamızın uzmanlığında hazırlanarak makul fiyatlarla size sunulacaktır. 

1500+ +
Mutlu Müşteriler

Bizimle çalışan müşterilerimiz Güvende oldukları için memnuniyetlerini dile getirmekteler.

1127+ +
Tamamlanan Proje

Güvenlik Sistemleri ve Akıllı Ev Teknolojisi ile alakalı bir çok projeyi tamamladık.

35+ +
Ekibimiz

Firmamız Eğitimli, Profesyonel işinin ehli Bir ekiple çalışmaktadır.

70+ +
Avantajlar

Gks Güvenlik Sistemlerinde bir çok avantaj’dan yararlanabilirsiniz.

Neredeyiz ?
Neredeyiz ?

Şirketimiz istanbul / Maltepe ilçesindedir. herhangi bir soru ve görüşünüz için dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir Sorunuzmu var ?
Hizmetlerinizin maliyeti?
Hizmetlerinizin maliyeti?

Güvenlik Kamera ve Akıllı ev sistemleri ve Diğer hizmetlerimiz için Şeffaf fiyat politikamız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Şimdi Öğrenin
Bu yazıyı derecelendirin!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]