Video İnterkom Sistemi

Video İntercom Sistemi
Video İntercom Sistemi Gks
Video İntercom Sistemi Görüntülü diafon

Video İnterkom Sistemi

Video interkom sistemi ürünleri geleneksel diyafonlu interkom sistemlerinden farklı olarak kapınızı çalan kişiyle görüntülü olarak konuşabilmenize olanak sağlar. Görüntülü interkom sistemleri apartmanınızdaki diğer dairelerle de görüntülü ve sesli bir şekilde konuşmanıza imkan sağlar. Hem ip tabanlı hem de analog tabanlı olarak kullanılabilme seçenekleri bulunmaktadır. Her iki tür için de tek tip kablo üzerinden görüntü ve ses aktarılabilmesi kolay ve hızlı bir şekilde kurulumunun yapılmasına olanak sağlar. Bu durum ayrıca kablolama maliyetini de düşürmektedir.

Video İnterkom Sistemi Kullanılış Şekli

Diyafon sistemi bas-konuş sistemiyle çalışan telsiz tipli bir sistemdir. Merkez diyafona bağlı şube diyafonlar aracılığıyla hayata geçen bu sistemde konuşma ünitesindeki butonlar kullanılır. İletişim tek yönlü ilerler. Taksi durakları, çay ocakları, apartmanlar ve diğer iş yerlerinde yaygın olarak kullanılırlar.
Diyafondan farklı olarak video interkom sistemi daha detaylı, fonksiyonel ve modern bir yapıdadır. Apartmanlarda ve iş yerlerinde güvenliği sağlama amacıyla tercih edilir. İhtiyaca göre oluşturulan ağ ile bireysel ya da çok kullanıcılı kullanımı mümkündür. İletişim hem sesli hem de görüntülü olduğu için çift yönlü bir şekilde ilerlemektedir. Teknolojinin ilerlemesiyle görüntü çözünürlüğü ve ses kalitesi oldukça ilerlemiştir.

Video İnterkom Sistemlerinin Avantajları

Video interkom sistemi uygulandığı binanın ihtiyaçlarına göre düzenlenir ve monte edilir. İş yerleri ve apartmanlar tarafından güvenlik sebepleriyle daha çok tercih edilmektedir. Anlık bir şekilde ve görüntülü iletişim sağladığı için şüpheli ya da tanınmayan kişilerin binaya girişlerini engelleyebilir.
Bu sistemler güvenlik kameralarıyla da bağlantı kurabilme özelliğine sahiptir. Bu durum interkom sistemi üzerinden otoparkı ya da çocuk parkını görüntülemeye ve çocuklarınızı güvende tutmaya yardımcı olur. Daireler arası görüntülü görüşmeler yapılabilir. Video interkom sistemleri üzerinden hırsız ya da yangın alarmı kontrol edilebilmektedir, sistemler alarm sistemleri ile uyumlu bir şekilde çalışabilmektedir. İhtiyaç durumunda teknolojinin ilerlemesiyle akıllı ev otomasyon sistemleri ile de uyumlu çalışabilen interkom sistemleri evinizin uzaktan bir şekilde yönetimine olanak sağlar.
Video interkom sistemi seçilirken ihtiyaç duyulan özelliklerin belirlenmesi ve bakım maliyeti düşük, teknik servisi güvenilir ve sertifikalı firmaların tercih edilmesi önerilmektedir.

1500+ +
Mutlu Müşteriler

Bizimle çalışan müşterilerimiz Güvende oldukları için memnuniyetlerini dile getirmekteler.

1127+ +
Tamamlanan Proje

Güvenlik Sistemleri ve Akıllı Ev Teknolojisi ile alakalı bir çok projeyi tamamladık.

35+ +
Ekibimiz

Firmamız Eğitimli, Profesyonel işinin ehli Bir ekiple çalışmaktadır.

70+ +
Avantajlar

Gks Güvenlik Sistemlerinde bir çok avantaj’dan yararlanabilirsiniz.

Neredeyiz ?
Neredeyiz ?

Şirketimiz istanbul / Maltepe ilçesindedir. herhangi bir soru ve görüşünüz için dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir Sorunuzmu var ?
Hizmetlerinizin maliyeti?
Hizmetlerinizin maliyeti?

Güvenlik Kamera ve Akıllı ev sistemleri ve Diğer hizmetlerimiz için Şeffaf fiyat politikamız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Şimdi Öğrenin
Bu yazıyı derecelendirin!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]