Switch Montajı

switch-montajı-kamera-sistemi-ozel-guvenlik-gen-tr
switch-montajı-ozelguvenlik

Switch Montajı

Switch montajı yeni teknoloji ile kablosuz hale gelen güvenlik kameralarının beyni ve dağıtım merkezinin montaj işlemi olarak tanımlanabilmektedir. Güvenlik kamera sistemleri eskiden aşırı derecede karmaşık kablo ağlarıyla, yüksek montaj süreleriyle birlikte oldukça pahalıya mal olan sistemlerdi. Bugünlerde gelişen ve değişen teknolojiyle, güvenlik kameraları kablosuz ve online sistem üzerinden görüntü aktarımı sağlayan dijital işlemcili sistemlere dönüş yaptı. Bu avantajları sayesinde kablosuz güvenlik kameralarının montaj maliyetleri ciddi ölçüde azalarak, zaman ve maliyet açısından oldukça avantajlı bir hale geldi. 

Kablolu ve Kablosuz Bağlantı Seçeneklerine Özel Switch Montajı Gereklidir

Yeni nesil IP kamera sistemleriyle online takip imkânı sağlayacak güvenlik sistemi kurulumlarını gerçekleştiriyoruz. Kamera sistemlerinin kurulumunda dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, kameraların mümkün olan en geniş açıyla görüş yakalayabilmesi ve bu görüş açısını yakalarken switchten rahat bir şekilde sinyal alabilecek şekilde konumlandırılmasıdır. Kullanmış olduğunuz switch montajı yapılmadan önce sistemin doğru bir şekilde programlanması ve kullanılacak bağlantının kablolu ya da kablosuz mu olacağı kararının net bir şekilde verilmesi gerekmektedir. 

IP kamera sistemleri interenet üzerinden izleme şansı oluşturduğundan kablolu kameraların ve kablosuz kameraların bağlandığı merkez poe switchlerin bağlantı sistemleri farklıdır. Kablolu bağlantılarda kullanılacak kablolar, özenli bir şekilde montajlanmaktadır. Kablosuz seçeneklerimizde ise ağ bağlantısı üzerinden sistemlerimizin kurulumu gerçekleştirilmektedir. Montaj işlemleri tamamlandıktan sonra kamera sistemine sabit ip’ler atanarak, izleme ve takip işlemlerinin online programlar üzerinden rahat bir şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Kamera montajından sonra gerçekleştirilen IP sabitleme işlemi kamera sisteminin çalışmasının kesintiye uğramaması açısından oldukça önemli bir işlemdir. Doğru şekilde yapılmaması, elektrik ve bağlantı kesintilerinde kameralarınızın yeniden ayarlanmasını zorunlu kılacak, ekstra maliyetlere sebep olacaktır.

Güvenlik Kamera Sistemleri İçin En Uygun Çözümleri Sunuyoruz

Switch montajı ve kullanılacak ürünün doğru bir şekilde seçilmesi maliyet avantajı sağlamaktadır. Firmamız kurulum yapılacak alanı ziyaret ederek, güvenlik kamera sistemlerini kurmadan önce sizlere kullanılacak aygıtlar hakkında bilgi vererek, bütçenize ve isteklerinize en uygun cihazı seçmenize yardımcı olacaktır. Kamera swtich montajı ve IP kamera sistemleri hakkında daha detaylı bilgi almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

1500+ +
Mutlu Müşteriler

Bizimle çalışan müşterilerimiz Güvende oldukları için memnuniyetlerini dile getirmekteler.

1127+ +
Tamamlanan Proje

Güvenlik Sistemleri ve Akıllı Ev Teknolojisi ile alakalı bir çok projeyi tamamladık.

35+ +
Ekibimiz

Firmamız Eğitimli, Profesyonel işinin ehli Bir ekiple çalışmaktadır.

70+ +
Avantajlar

Gks Güvenlik Sistemlerinde bir çok avantaj’dan yararlanabilirsiniz.

Neredeyiz ?
Neredeyiz ?

Şirketimiz istanbul / Maltepe ilçesindedir. herhangi bir soru ve görüşünüz için dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir Sorunuzmu var ?
Hizmetlerinizin maliyeti?
Hizmetlerinizin maliyeti?

Güvenlik Kamera ve Akıllı ev sistemleri ve Diğer hizmetlerimiz için Şeffaf fiyat politikamız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Şimdi Öğrenin
Bu yazıyı derecelendirin!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]