Slim Turnike

Slim-turnike-ozel-guvenlik-gen-tr
slim-turnike-ozelguvenlik

Slim Turnike

Slim turnike, geçilmesi uygun olmayan veya geçiş öncesinde bazı güvenlik şartlarının yerine getirilmesi gereken VIP alanlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir. VIP alana uygun olması amacıyla, açılır bölümü paslanmaz çelik veya kırılmaz cam olacak şeklinde dizayn edilebilir. Geçiş şartının gerine getirilmesi sonrasında, turnike otomatik olarak 90 derece ile açılarak veya camın içeri çekilmesi yoluyla geçişe izin vermek amacıyla açılır ve geçiş sonrasında otomatik olarak kendiliğinden kapanır. Firmamız, yılların deneyimi sayesinde turnike konusunda uzmanlaşmış olup ihtiyacınız olan ürünü size başarıyla sunabilecek kapasitedir. 

Slim Turnike Nerelerde Kullanılabilir?

Slim Turnike genellikle VIP bölümlerde kullanılmaya uygundur. Şık tasarımı sayesinde özel alanların güvenliğinin sağlanmasına yardımcı olmaktadır. Kolay montajının yanı sıra, şık dizaynı ve inceliği sayesinde uygulanacağı alanda estetik bozulmaya sebep olmaz. Özel olarak hazırlanmış kartların okutulması, biyometrik okuma, buton veya uzaktan kumanda edilerek açılabilir. Havaalanlarının VIP girişleri, iş merkezleri, plazalar, bankalar, bakanlıklar ve özel ofisler gibi alanlarda daha sık kullanımı bulunmaktadır. Bunun yanı sıra, daha kolay geçiş olanağı sağladığından dolayı, engelli geçişleri için de slim turnike kullanılabilmektedir. 

Slim Turnike Özellikleri Nelerdir?

Turnikenin ayak kısımları paslanmaz çelik malzemeden üretilmektedir. Ayrıca, ayak kısımlarına kart veya barkod okuma sistemi entegre edilebilmektedir. Açılan kısmı ise, isteğinize göre hem cam hem de paslanmaz çelik materyalden üretilebilmektedir. Özellikle VIP alanlarda, cam slim turnike sistemleri daha sık olarak kullanılmaktadır. Her iki materyal de dayanıklı malzemeler olduğundan dolayı, ürün uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Firmamız bünyesinde isteğiniz doğrultusunda her iki materyalden de üretim yapılabilmektedir. Turnike açılır bölümü üzerine, şirketinizin logosu, istediğiniz bir slogan veya uyarı levhası eklenebilmektedir. 

Slim Turnike Fiyatları Nedir?

Turnikenin fiyatı cam veya paslanmak çelik olmasına göre değişiklik gösterebilmektedir. İstenilen şekil, kontrol mekanizması, kart sistemi eklenmesi gibi detaylar fiyat teklifinde değişiklikler yaratmaktadır. Firmamız tarafından en uygun fiyat, size en uygun olan turnikenin belirlenmesi ve mekân keşif çalışması sonrasında verilecektir. Yapılacak keşif ve ihtiyaç tespiti sonrasında, fiyat teklifimiz şeffaf olarak tarafınıza sunulacak ve onaylanması durumunda turnikenin montajı yapılacaktır. 

1500+ +
Mutlu Müşteriler

Bizimle çalışan müşterilerimiz Güvende oldukları için memnuniyetlerini dile getirmekteler.

1127+ +
Tamamlanan Proje

Güvenlik Sistemleri ve Akıllı Ev Teknolojisi ile alakalı bir çok projeyi tamamladık.

35+ +
Ekibimiz

Firmamız Eğitimli, Profesyonel işinin ehli Bir ekiple çalışmaktadır.

70+ +
Avantajlar

Gks Güvenlik Sistemlerinde bir çok avantaj’dan yararlanabilirsiniz.

Neredeyiz ?
Neredeyiz ?

Şirketimiz istanbul / Maltepe ilçesindedir. herhangi bir soru ve görüşünüz için dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir Sorunuzmu var ?
Hizmetlerinizin maliyeti?
Hizmetlerinizin maliyeti?

Güvenlik Kamera ve Akıllı ev sistemleri ve Diğer hizmetlerimiz için Şeffaf fiyat politikamız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Şimdi Öğrenin
Bu yazıyı derecelendirin!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]