Sistem Odası Kurulumu

sistem-odası-kurulumu-ozel-guvenlik-gen-tr
sistem-odası-kurulumu-ozelguvenlik-gen-tr-2907

Sistem Odası Kurulumu

Sistem odası kurulumu oldukça profesyonel bir iştir ve dikkat edilmesi gereken birçok koşul vardır. Sistem odasında kesintisiz bir elektrik akışı sağlanır ve böylece sürekli olarak kontrol altında tutulmak istenen cihazlar denetlenebilir. Sistem odası herhangi bir kurumun veri merkezidir. Verilerin toplandığı ve denetlendiği bir merkezdir. Sistem odalarında metreye kareye düşen enerji yoğunluğu artırılarak odanın kurum içinde kapladığı yer de azaltılabilmektedir. Sistem odaları yüksek enerji ile çalışan cihazlardan oluşmaktadır. Turnike sistemleri, bir kurumda güvenlik ihtiyacının karşılanmasını sağlamaktadır. Kurum içine giriş ve çıkış turnike sistemleri ile tamamen güvenlik altına alınır. Turnike sistemlerinin kayıt altına aldığı verilerin toplandığı ve denetlendiği odaya da sistem odası denilmektedir. 

Turnike Sistemlerinin Sistem Odası ile Denetimi

Turnike sistemlerinin denetimi, sistem odaları aracılığıyla sağlanır. Firmamız sistem odası kurulumu hizmeti vermektedir. Turnikeler kartlı veya parmak izi okutularak kişilere geçiş izni verir ve kişinin kimliğini okur. Turnikelerin okuduğu kişilerin bilgileri, turnikeden kimin geçtiği ve içeride durma süresi gibi çeşitli veriler sistem odalarında toplanır ve denetlenir. Sistem odasının doğru bir şekilde kurulması, turnike sistemleri verilerinin de güvenilir bir şekilde kayıt altına alınmasını sağlar. 

Sistem Odası Kurulumu Nasıl Olmaktadır?

Turnike sistemlerinden alınan bilgilerin depolanması ve denetlenmesinin eksiksiz bir şekilde yapılabilmesi için ilk olarak sistem odası yer seçimi önemlidir. Seçilen yerin üstünden veya altından herhangi bir boru geçmemelidir. Havadaki nem oranı, cihazların çalışmalarını devam ettirebilmesi için orta bir seviyede tutulmalıdır. Sistem odasına alarm sistemleri yerleştirilmelidir. Cihazların hepsinin elektrik ile çalışmasından dolayı su basması veya yangın gibi olaylar ciddi bir zarara sebebiyet verecektir. Tehlikelere karşı alarm sistemleri kullanımı önemlidir. Ayrıca olası bir elektrik kesintisine karşı jeneratör kullanımı tavsiye edilir. Sistemi yöneten kişinin sistem odası ile bağlantısını kolay sağlayabileceği bir konumda olması da sistem aksaklıklarının önlenmesi için önemlidir. Network Altyapı kurulumu aşamasında sağlıklı bir yapı için Ayrıca kullanım açısından yüksek tavanlı bir yer tercih edilmesi, ses yalıtımının olması ve klima soğutma sistemine yer verilmesi gerekmektedir. Firmamız tüm bu koşulları gözeterek  sistem odası kurulumu alanında hizmeti vermektedir. 

1500+ +
Mutlu Müşteriler

Bizimle çalışan müşterilerimiz Güvende oldukları için memnuniyetlerini dile getirmekteler.

1127+ +
Tamamlanan Proje

Güvenlik Sistemleri ve Akıllı Ev Teknolojisi ile alakalı bir çok projeyi tamamladık.

35+ +
Ekibimiz

Firmamız Eğitimli, Profesyonel işinin ehli Bir ekiple çalışmaktadır.

70+ +
Avantajlar

Gks Güvenlik Sistemlerinde bir çok avantaj’dan yararlanabilirsiniz.

Neredeyiz ?
Neredeyiz ?

Şirketimiz istanbul / Maltepe ilçesindedir. herhangi bir soru ve görüşünüz için dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir Sorunuzmu var ?
Hizmetlerinizin maliyeti?
Hizmetlerinizin maliyeti?

Güvenlik Kamera ve Akıllı ev sistemleri ve Diğer hizmetlerimiz için Şeffaf fiyat politikamız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Şimdi Öğrenin
Bu yazıyı derecelendirin!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]