Single Boy Turnike

single-boy-turnike-ozel-guvenlik-gen-tr
single-boy-turnike-ozelguvenlik

Single Boy Turnike

Single boy turnike, özel alanlarda güvenliği sağlamak amacıyla geçişlerin kontrollerini ve gerekli durumlarda geçişlerde kısıtlama yapmak amacıyla kullanılır. Single boy turnike sistemleri, kalabalığın fazla olduğu stadyum girişlerinde, konser alanları ve hapishane gibi yüksek güvenlik gerekli alanlarda kullanılmaktadır. 

Single Boy Turnike Özellikleri

Single boy turnike, üç veya dört kollu yapıda olabilmektedir. Yoğun güvenlik gerektiren tüm alanlarda sıklıkla tercih edilen single boy turnikelerin boyu 225 cm’dir. Tüm iç ve dış alanlarda rahatlıkla kullanılabilmesi için farklı model ve çeşitleri mevcuttur. Güvenliğin sağlam tutulması gereken yerlerde sıklıkla tercih edilir. İç ortamlarda elektrostatik modelleri tercih edilmektedir. Dış alanlarda ise hava koşullarına dayanıklı olan paslanmaz çelik modelleri yoğun olarak kullanılmaktadır. Single boy turnikelerin 65-70 cm arasında kol uzunluğu bulunmaktadır. Mikro işlem sistemi ile kontrol edilmektedir. Single boy turnike tek kişilik turnike sistemidir. Birden fazla kişinin geçmesi için uygun değildir. Çift yönlü bir çalışma sistemi bulunmaktadır. Kişilerin geçtiği kısım diğer tarafa bir veri çıktısı verir. Bu çıktılar gerek bilgisayar ortamında gerekse dijital bir çıktı olabilmektedir. Single boy turnike elektrik kesintisi gibi durumlarda dahi otomatik sisteme geçerek çalışmaya devam eder. 

Single Boy Turnikeler Nasıl Çalışır?

Single Boy turnike sistemleri, acil oluşabilecek durumlara (yangın, deprem, sel gibi) karşı otomatik olarak serbest geçiş moduna dönüşebilmektedir. Bu sayede oldukça yüksek bir güvenlik sistemine geçmiş olacaktır. Single boy turnikelerin üzerinde 3 sıralı ışıklı gösterge bulunmaktadır. Yeşil ışık, geçiş yapılırken yanıp söner. Geçiş sırasında iken sabit olarak yanar. Geçiş esnasında yanan kırmızı ışık ise diğer yönden geçiş yapılmasının yasak olduğunu belirtmek amacıyla yanar. X işareti şeklinde yanmaktadır. Bu şekilde geçiş sağlanmakta ve gerekli kontroller ile birlikte güvenlik sağlanmaktadır.  Single boy turnikeler ihtiyaca uygun olarak tasarlanmaktadır. Kullanım açısından sessiz ve yumuşak geçişli olan Single boy turnike daha fazla tercih edilmektedir. İhtiyaca uygun olarak tasarlanabilen single boy turnikeler, dekoratif ve şık bir görünümde de tasarlanabilmektedir.

1500+ +
Mutlu Müşteriler

Bizimle çalışan müşterilerimiz Güvende oldukları için memnuniyetlerini dile getirmekteler.

1127+ +
Tamamlanan Proje

Güvenlik Sistemleri ve Akıllı Ev Teknolojisi ile alakalı bir çok projeyi tamamladık.

35+ +
Ekibimiz

Firmamız Eğitimli, Profesyonel işinin ehli Bir ekiple çalışmaktadır.

70+ +
Avantajlar

Gks Güvenlik Sistemlerinde bir çok avantaj’dan yararlanabilirsiniz.

Neredeyiz ?
Neredeyiz ?

Şirketimiz istanbul / Maltepe ilçesindedir. herhangi bir soru ve görüşünüz için dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir Sorunuzmu var ?
Hizmetlerinizin maliyeti?
Hizmetlerinizin maliyeti?

Güvenlik Kamera ve Akıllı ev sistemleri ve Diğer hizmetlerimiz için Şeffaf fiyat politikamız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Şimdi Öğrenin
Bu yazıyı derecelendirin!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]