Mobil Kamera

mobil-kamera-ozel-guvenlik-gen-tr
kablosuz-kamera-sistemleri-ozelguvenlik-gen-tr

Mobil Kamera

Güvenlik kameraları günümüzde her alanda kullanılabilen bir unsur olarak karşımıza çıkmaktadır. Araç gibi sabit olmayan ortamlarda mobil çözümler geliştirilmeye başlanmıştır. Araçlarda uygulanılan kamera sistemleri, otomobil, kamyon, minibüs gibi farklı taşıtlarda ve internet bağlantısı destekli olarak kullanılabilmekte ve uzaktan anlık olarak takip etme imkanı sunabilmektedir.

Teknolojinin gelişmesi ile son derece kaliteli her alanda kullanılabilen kamera sistemleri geliştirilmiştir. Mobil kamera sistemi de bunlardan bir tanesidir.

Mobil Kamera Sistemi Nedir?

Mobil kamera sistemi nedir? Mobil kamera sistemi, internet ile birlikte çalışabilen ve anlık olarak görüntü sunabilen bir kamera sistemidir. Elde ettiği görüntüleri kamera, internet gibi araçlarla sahibine iletir. Mobil kameralara internet bağlantısı olan herhangi bir akıllı cihazdan ulaşılabilir. Kablolama gibi çeşitli maliyetler farklı kamera sistemlerine göre daha uygundur.

Mobil kamera sisteminde, anlık olarak görüntü yakalama dışında, görüntüleri depolama, hareketleri algılama ve alarm kurma gibi özelliklerden de yararlanabilme imkanı bulunmaktadır. Ayrıca mobil kamera sistemi kurarken herhangi bir programa ihtiyaç duyulmaz. İstenildiği taktirde program kurarak ek özellikler elde edilebilir.

Araçlarda Mobil Kamera Sistemi Nasıl Uygulanmaktadır?

Araçlarda kamera sistemi nasıl uygulanmaktadır? Araçlarda mal ve can güvenliği sağlamak ve adli durumlarda kanıt sağlamak amacı ile mobil kamera sistemleri kurulmaktadır. Mobil kamera sistemlerinde yüksek kaliteli kamera seçenekleri sunulmaktadır.

Mobil kamera sistemi, herhangi kurumsal bir araçta ve kişisel araçlarda tercih edilebilir. Her araçta benzer şekillerde ve benzer amaçlar doğrultusunda görevini yerine getirir. İşletmelerin olmazsa olmazı olan araç mobil kamera sistemleri, işletmenin boyutuna göre farklı şekillerde kullanılabilmektedir.

Küçük İşletmelerde Araç Mobil Kamera Sistemleri Nasıl Uygulanmaktadır?

Fazla sayıda aracı olmayan küçük işletmelerde, genel olarak aynaya takılan mobil kamera sistemi kullanılmaktadır. Dikiz aynasına takılan mobil kamera, genellikle aracın iç güvenliğinden sorumlu olmaktadır. Bazı mobil kamera sistemlerinde hem araç içini hem de yol takip amaçlı olarak araç önün gösteren kameralar bulunmaktadır. Bu kameralar, kontağa veya çakmaklığa bağlı olarak ve internet ağına bağlı olmadan çalışmaktadırlar. Araçlarda görüntü kaydeden bir hafıza kartı bulunmaktadır. Zaman zaman bu hafıza kartı alınarak güvenlik ile alakalı bilgisayarlara aktarılmaktadır.

Orta ve Büyük İşletmelerde Araç Mobil Kamera Sistemleri Nasıl Uygulanmaktadır?

Çok sayıda aracı bulunan işletmelerde, görüntüleri anlık olarak yakalayıp gerekli yerlere ileten mobil kamera sistemleri kullanılmaktadır. Araçlar anlık olarak merkez tarafından izlenebillir. Bu durum şoförlerin daha dikkatli araç kullanmasına etki etmektedir. Ürün ve yolcu güvenliği maksimum seviyede sağlanır. İstenmeyen durumların oluşması halinde anlık olarak müdahale etme imkanı olur.  

1500+ +
Mutlu Müşteriler

Bizimle çalışan müşterilerimiz Güvende oldukları için memnuniyetlerini dile getirmekteler.

1127+ +
Tamamlanan Proje

Güvenlik Sistemleri ve Akıllı Ev Teknolojisi ile alakalı bir çok projeyi tamamladık.

35+ +
Ekibimiz

Firmamız Eğitimli, Profesyonel işinin ehli Bir ekiple çalışmaktadır.

70+ +
Avantajlar

Gks Güvenlik Sistemlerinde bir çok avantaj’dan yararlanabilirsiniz.

Neredeyiz ?
Neredeyiz ?

Şirketimiz istanbul / Maltepe ilçesindedir. herhangi bir soru ve görüşünüz için dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir Sorunuzmu var ?
Hizmetlerinizin maliyeti?
Hizmetlerinizin maliyeti?

Güvenlik Kamera ve Akıllı ev sistemleri ve Diğer hizmetlerimiz için Şeffaf fiyat politikamız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Şimdi Öğrenin
Bu yazıyı derecelendirin!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]