Lazer Kamera

lazer-kameralar-ozelguvenlik-gen-tr
lazer-kamera-ozel-guvenlik-sistemleri

Lazer Kamera

Güvenlik için üretilen ve kullanılan birçok kamera çeşidi bulunmaktadır. Bu kameralardan bir tanesi de lazer kameralardır. 

Lazer Kamera Nedir?

Lazer kamera nedir? Uzaktan kontrol imkanı sağlayan, uzaklaşma, yakınlaşma, eğme kaldırma gibi fonksiyonlara sahip olan güvenlik kameralarına lazer kamera adı verilmektedir.  Lazer kameralar sayesinde, evleri ve işyerlerini uzaktan kontrol ve her açıdan gözlemleyebilme imkanı sunulmaktadır. PTZ (Pan Tilt Zoom) olarak adlandırılan kameralar güvenlik ağlarına bağlanabilme, açık değiştirme, yakınlaştırma yapma yeteneklerine sahiptir.  Bir yazılım sayesinde uzak konumlardan anlık olarak görüntüler elde edilebilir ve kontrol sağlanabilir.

Lazer Kameranın Özellikleri Nelerdir?

PTZ kameralar, geniş görüş alanı sunan donanımlara sahiptir. Lazer kameralarda son derece gelişmiş hareket yetenekleri bulunmaktadır. Lazer kameralar sayesinde, belirli bir alan geniş açıdan görüntülenebilir, hareket ettirilerek başka bölümlerin görüntülenmesi sağlanabilir, 360 derece görüntüleme yeteneği ile birlikte gerekli durumlarda optik yakınlaştırma uygulanabilir veya tam ters görüş açısına dönebilir ve görüntüleme yapılabilir. Lazer kameraların sahip olduğu gelişmiş hareket ve görüntüleme yetenekleri sayesinde, iki veya üç sabit kameranın yapabileceği görevi tek bir lazer kamera üzerinden yapabilme ve kör noktaların yok edilmesi imkânı bulunmaktadır.

Lazer Kamera Üzerinden Yapılabilecek Ayarlar Nelerdir?

Lazer kameralar, normal sabit kameralara göre çok daha etkili bir görüntüleme imkânı sunar. İçinde bulunan özellikler sayesinde, yakınlaştırma ve hareket ettirebilme imkanlarının yanı sıra, hareket algılama ve otomatik takip ayarları bir yazılım aracılığı ile yüklenebilir. Hareket algılama ve otomatik takip özelliği ile birlikte kamera önünden geçen herhangi insan, nesne ve canlılar herhangi bir müdahale gerekmeden otomatik bir şekilde takip edilir ve görüntüler anlık olarak mekân sahibine iletilir.

Lazer Kamera Sistemi Kurmak Pahalı Mıdır?

Lazer kameralar, normal işlevlere sahip sabit kameralara göre daha yüksek bir fiyat skalasına sahiptirler. Bunu karşın; tek bir lazer kamera, iki-üç tane sabit kameranın gördüğü işlevi yerine getirebilme imkânı tanımaktadır. Kullanımda sunduğu esneklikler sayesinde, birçok açıdan sabit kameralardan çok daha üstün özellikler sunmaktadır.

Sonuç olarak; pahalı diye kaçınılan lazer kamera sistemleri, çok fazla sabit kamera alınarak kurulan sistemlerden daha ucuza ve geniş yeteneklere sahip bir şekilde kullanılabilme imkanı sunmaktadır.

1500+ +
Mutlu Müşteriler

Bizimle çalışan müşterilerimiz Güvende oldukları için memnuniyetlerini dile getirmekteler.

1127+ +
Tamamlanan Proje

Güvenlik Sistemleri ve Akıllı Ev Teknolojisi ile alakalı bir çok projeyi tamamladık.

35+ +
Ekibimiz

Firmamız Eğitimli, Profesyonel işinin ehli Bir ekiple çalışmaktadır.

70+ +
Avantajlar

Gks Güvenlik Sistemlerinde bir çok avantaj’dan yararlanabilirsiniz.

Neredeyiz ?
Neredeyiz ?

Şirketimiz istanbul / Maltepe ilçesindedir. herhangi bir soru ve görüşünüz için dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir Sorunuzmu var ?
Hizmetlerinizin maliyeti?
Hizmetlerinizin maliyeti?

Güvenlik Kamera ve Akıllı ev sistemleri ve Diğer hizmetlerimiz için Şeffaf fiyat politikamız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Şimdi Öğrenin
Bu yazıyı derecelendirin!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]