Hidrolik Yol Blogu

Hidrolik Yol Bloğu Hizmeti
Hidrolik Yol Blogu Fiyatı
Hidrolik Yol Bloğu

Hidrolik Yol Bloğu Nedir?

Hidrolik yol bloğu sistemi tamamen araçlar için oluşturulmuş bir sistemdir. İzinsiz giriş çıkışları önlemek ve bu sayede güvenliği sağlamak amacıyla kullanılmaktadır. Bu bloklar genellikle siyah zemin üzerine sarı renk uygulaması ile renklendirilir. İzinsiz girişleri önleyebilmek amacıyla sert ve dayanıklı malzemelerden oluşturulmuştur. Boyutları kullanım alanına göre farklılıklar göstermektedir. Farklı sistemler ile bağlantılı olarak kullanıma açıktır. Çarpmaya karşı aşırı dirençlidir bu sebepten izinsiz geçiş yapmaya çalışan araçlara büyük hasarlar vermektedir. Yere kurulan sistemler olduğundan araçların alt kısmında bulunan mekanizmalara çok büyük hasarlar vererek aracın durmasını sağlar. Uzaktan kumanda, buton ve kart okuyucu ile de kullanılabilir. 

Hidrolik Yol Bloğu Nasıl Kurulur?

İstenen boyutta üretilen Hidrolik yol bloğu için ilk olarak yere bir çukur açılmaktadır. Daha sonra açılan bu çukura hidrolik blok yerleştirilir. Yerinde sabit kalması amacıyla üzerine beton dökülerek yere sabitlenir. Bu işlemden sonra gelen ve giden araçları algılaması için her iki tarafına algılayıcı sensörler uygulanır. Daha sonra gerekli olan elektrik sistemleri uygulanır. İsteğe bağlı olarak trafik lambası görünümlü sadece kırmızı ve yeşil ışık yanışını gösteren mini lambalar takılmaktadır. Uyarı amaçlı olarak gece de görülebilen fosforlu levhalar konulur. Hava şartlarına karşı dayanıklı olarak üretildiğinden ek bir tedbire gerek bulunmamaktadır.

Hidrolik Yol Bloğu Nerelerde Uygulanmakta?

Kullanım alanı çok geniş olmakla birlikte sağladığı güvenlik sebebiyle Hidrolik yol bloğu sistemleri özellikle otoparklarda, okul servis girişlerinde, alışveriş merkezi araçla giriş alanlarında, site ve apartmana ait otopark girişlerinde, emniyet kuruluşları araç girişlerinde, askeri kuruluşlara araçla giriş yerlerinde, stadyumlarda bulunan otopark girişlerinde, devlet kurum ve kuruluşlarının araç girişlerinde yoğun olarak kullanılmaktadır.

Hidrolik Yol Bloğunun Faydaları Nelerdir?

İzinsiz giriş ve çıkışları önleyerek uygulandığı ortama düzen sağlamaktadır. Otoparklarda personel bulundurmanın önüne geçerek insan gücünden tasarruf sağlayarak maliyeti düşürmektedir. Trafiğin istenilen yönde şekillenmesi sağlayarak oluşabilecek yoğunlaşmaların önüne geçmektedir. Tehlike arz eden bir aracın ya da izinsiz giriş yapmaya çalışan bir aracın alt mekanizmasını bozarak aracın iç kesimlere ilerlemesini önleyerek oluşabilecek problemleri en aza indirmektedir.

1500+ +
Mutlu Müşteriler

Bizimle çalışan müşterilerimiz Güvende oldukları için memnuniyetlerini dile getirmekteler.

27+ +
Tamamlanan Proje

Güvenlik Sistemleri ve Akıllı Ev Teknolojisi ile alakalı bir çok projeyi tamamladık.

145+ +
Ekibimiz

Firmamız Eğitimli, Profesyonel işinin ehli Bir ekiple çalışmaktadır.

400+ +
Avantajlar

Gks Güvenlik Sistemlerinde bir çok avantaj’dan yararlanabilirsiniz.

Neredeyiz?
Neredeyiz?

Şirketimiz istanbul / Maltepe ilçesindedir. herhangi bir soru ve görüşünüz için dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bize Ulaşın
Hizmetlerinizin maliyeti?
Hizmetlerinizin maliyeti?

Güvenlik Kamera ve Akıllı ev sistemleri ve Diğer hizmetlerimiz için Şeffaf fiyat politikamız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bilgi AL
Bu yazıyı derecelendirin!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]