Hidrolik Mantar Bariyer

Hidrolik Mantar Bariyer Adet
Hidrolik Mantar Bariyer Hizmeti
Hidrolik Mantar Bariyer GKS
Hidrolik Mantar Bariyer

Hidrolik Mantar Bariyer

Mantar bariyerler gerektiğinde tehdit oluşturan ya da istenmeyen araç geçişini engelleyen elektrostatik boyalı veya paslanmaz çelik güvenlik sistemleridir. Toprak altına yerleştirilen bir koruma hazneleri bulunmaktadır. Hidrolik mantar bariyer ürünleri gerektiğinde toprak altına girebilen gerektiğinde istenilen yüksekliğe kadar çıkabilen bir sisteme sahiptir. Uzaktan kumanda ya da anahtarla kontrol edilebilmeleri kullanıcılara kolaylık sağlamaktadır. Oval ya da kare şekilde tasarlanabilen hidrolik mantar bariyer sistemleri mantar duba ismiyle de bilinir.

Hidrolik Mantar Bariyer Nedir?

Mantar bariyer sistemleri kendi içerisinde dörde ayrılır. Bunlar manuel bariyer, pnömatik bariyer, elektromekanik bariyer ve hidrolik bariyerlerdir. Manuel bariyerler flanş ve duba kapakları içerir. Anahtar ve kilitle açılır. Kapağı açıldıktan sonra gazlı pistonu sayesinde yer üstüne çıkar. Güvenlik önlemi olarak üzerine reflektif folyodan bant ya da kırmızı LED ışıkları takılmaktadır. Pnömatik bariyerler hava basıncı ve şebeke voltajı ile çalışır, uzaktan kontrol edilebilmektedir. Ünitesi dışarıda durur ve muhafazalıdır, bu muhafaza su geçirmezliğini sağlar. Elektromekanik bariyerler hidrolik yağ basıncı ve şebeke voltajı ile çalışır. Tüm sistemini kendi iç gövdesi içerisinde taşır ve dış ünitesiz bir yapıya sahiptir. Toprak altına yerleştirilen muhafaza haznesine sahiptir.

Hidrolik mantar bariyer sistemleri diğer sistemlerden farklı olarak hidrolik yağ basıncı ve şebeke voltajıyla çalışır. Elektro mekanik aksamlı bir yapıları bulunmaktadır ve uzaktan kontrol edilebilirler. Ünitesi dışarıda, muhafazalı ve su geçirmezdir. Paslanmaz çelik olduğundan ötürü üzerine istenilen yazı yazılabilir.

Hidrolik Mantar Bariyer Kullanım Alanları

Hidrolik mantar bariyerler hassas bir güvenlik gerektiren kamu kurum ve kuruluşlarında, özel kurum ve kuruluşlarda, özel sitelerin giriş ve çıkışlarında, otel ve otopark giriş ve çıkışlarında, alışveriş merkezlerinin otoparklarına giriş ve çıkışlarda kullanılır. Askeri binalarda ya da ceza evi gibi kurumlarda giriş ve çıkışların kontrollü bir şekilde yapılmasına olanak sağlar. Yerleşim alanlarında araç ve yaya trafiğini düzenlemek için de kullanılma özelliği vardır. Bu bariyer sistemleri estetik görünürler, kaliteli ve sağlam bir yapıya sahiptir. Hidrolik mantar bariyer ürünlerinin fiyatları bariyerlerin çapına ve yüksekliğine ve kullanılan materyallerin çeşidine göre değişkenlik göstermektedir.

1500+ +
Mutlu Müşteriler

Bizimle çalışan müşterilerimiz Güvende oldukları için memnuniyetlerini dile getirmekteler.

1127+ +
Tamamlanan Proje

Güvenlik Sistemleri ve Akıllı Ev Teknolojisi ile alakalı bir çok projeyi tamamladık.

35+ +
Ekibimiz

Firmamız Eğitimli, Profesyonel işinin ehli Bir ekiple çalışmaktadır.

70+ +
Avantajlar

Gks Güvenlik Sistemlerinde bir çok avantaj’dan yararlanabilirsiniz.

Neredeyiz ?
Neredeyiz ?

Şirketimiz istanbul / Maltepe ilçesindedir. herhangi bir soru ve görüşünüz için dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir Sorunuzmu var ?
Hizmetlerinizin maliyeti?
Hizmetlerinizin maliyeti?

Güvenlik Kamera ve Akıllı ev sistemleri ve Diğer hizmetlerimiz için Şeffaf fiyat politikamız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Şimdi Öğrenin
Bu yazıyı derecelendirin!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]