Güvenlik Kamerası

guvenlik-kamerasi-hizmeti-1607
kamera-teknik-servis-ozelguvenlik-1007

Güvenlik Kamerası

Güvenlik, kişilerin huzur ve korkusuzluk içerisinde yaşamaları için gerekli olan en önemli kavramdır. Günümüzde yaygın olarak kullanılan akıllı ev ve güvenlik kameraları gibi sistemler, kontrolün kullanıcılarda olmasını sağlamaktadır. Bu sayede hırsızlık, fiziksel şiddet ya da olası mahremiyet ihlallerine kısa zamanda ve doğru şekilde müdahale etmek için güvenlik sistemleri oldukça yararlıdır. 

Size sunduğumuz güvenlik sistemleri içerisinden en çok rağbet gören sistem güvenlik kameraları olmaktadır. Her mekânda kolaylıkla kurulumun sağlandığı kamera sistemi sayesinde uzakta bile olsanız iç ve dış mekândaki kontrol tamamen sizde olacak. Evinize taktıracağınız kameralarla hastanız varsa durumunu kontrol edebilir, evcil hayvanınız varsa onu kontrol edebilir kısacası ev içi güvenliği sağlayabilirsiniz. İş yerinize taktıracağınız kameralar ile de hırsızlık ya da çeşitli şiddet veya şüpheli durumlarda kontrolü sağlayabilirsiniz.

Güvenlik Kamera Çeşitleri

Güvenlik için kullanan kameralarımız kendi içerisinde çeşitlere ayrılmaktadır ve ihtiyacınıza en uygun kameralar sizlerden de fikir alınarak seçilmektedir. Kutu kameralar, dome kameralar ve IP kameralar bunlar arasında yer alır. Ayrıca kamera görüntülerini rahatlıkla izleyebilmeniz için en iyi kalite DVR (dijital kayıt cihazları) monitörler ile hizmetinize sunulmaktadır. Güvenlik kameraları ile çekilen görüntüler sinyaller şeklinde dijital kayıt cihazlarına ulaşmaktadır. Böylece görüntülerin takibi kolaylıkla yapılabilmektedir. Sizin için kuracağımız sistemin en iyi yanlarından biri de görüntüleri geriye dönüp izleyebilme, kaydetme, DVD- USB gibi başka cihazlara aktarma özelliklerine sahip olmasıdır. Ayrıca akıllı telefonlarınıza indireceğiniz uygulamalar sayesinde de güvenlik kamerası görüntüleri her an elinizin altında olacaktır. 

Sizlere sunduğumuz en uygun lensler ile de kamera görüntülerini oldukça net bir şekilde yakalayabileceksiniz. Mesafe kaygınız olmadan uzak olan yerleri bile net bir şekilde kayda alabileceğiniz sistemimizde en net şekilde ses kaydı da alınabilmektedir. Güvenlik kameralarının yanında daha konforlu ve tedbirli hissetmek isterseniz akıllı ev ve alarm sistemlerimiz de hizmetinizdedir. Hırsızlıktan yangına pek çok tehlikeli durumlardan kurtulmanızı sağlayan bu sistemler birbirleriyle bağlantılı şekilde çalışmaktadır. Kablolu ya da kablosuz seçenekleri ve çeşitli boyutlardaki biçimleriyle size en uygun alarmlar, servisimiz tarafından takılmaktadır. İhtiyacınıza uygun güvenlik sistemleri fiyatları, aradığınız özelliklere göre değişim göstermektedir. Her türlü sorunuz ve merak ettiğiniz konular için firmamız ve servislerimiz ile iletişim kanallarından görüşebilirsiniz. 

1500+ +
Mutlu Müşteriler

Bizimle çalışan müşterilerimiz Güvende oldukları için memnuniyetlerini dile getirmekteler.

1127+ +
Tamamlanan Proje

Güvenlik Sistemleri ve Akıllı Ev Teknolojisi ile alakalı bir çok projeyi tamamladık.

35+ +
Ekibimiz

Firmamız Eğitimli, Profesyonel işinin ehli Bir ekiple çalışmaktadır.

70+ +
Avantajlar

Gks Güvenlik Sistemlerinde bir çok avantaj’dan yararlanabilirsiniz.

Neredeyiz ?
Neredeyiz ?

Şirketimiz istanbul / Maltepe ilçesindedir. herhangi bir soru ve görüşünüz için dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir Sorunuzmu var ?
Hizmetlerinizin maliyeti?
Hizmetlerinizin maliyeti?

Güvenlik Kamera ve Akıllı ev sistemleri ve Diğer hizmetlerimiz için Şeffaf fiyat politikamız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Şimdi Öğrenin
Bu yazıyı derecelendirin!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]