Aya (Avuç İçi Tanıma) Sistemi

avuç-içi-tanima-sistemi-ozelguvenlik.gen_.tr-1007
avuç-içi-tanıma-sistemi-ozelguvenlik
Aya Avuç içi Tanıma Sistemi Gks

Aya (Avuç İçi Tanıma) Sistemi

Yaşanan toplumsal, ekonomik ve teknolojik gelişmeler sonucunda eski güvenlik sistemleri günümüzde artık yetersiz kalmaktadır. Bu nedenle güvenlik sistemi tasarımcıları, kişiye özel olarak hizmet sunan benzersiz ve aşılması pek de mümkün olmayan sistemler tasarlamaya ve üretmeye başlamıştır. Bu sistemlerden biride Aya (Avuçiçi) Tanıma sistemidir. Yaradılış gereği biyolojik açıdan her insanın sahip olduğu avuç içi birbirinden farklıdır. Avuç içerisinde bulunan damarlar ve bu damarlardan akmakta olan kan akışı herkeste farklılık göstermektedir. Günümüzde parmak izi sistemleri gibi sistemlerin önüne geçmeye başlamış her geçen gün kullanım oranı büyük bir hızla artış göstermeye başlamıştır. Genel olarak bu özel sistemlere bakıldığında yanlışlık yapma ihtimali minimum düzeylerde olan sistem avuç içi sistemi olmaktadır. 

Avuç İçi Sistemleri Nasıl Oluşturulur?

Avuç içi sistemler onların izlerini kaydedecek cihazlar tarafından kopyalanır. Sonra alınan bu kopyalar oluşturulan veri tabanına kayıt edilir. Bu kayıtlar sayesinde avuç içi iziyle kolaylıkla uygulandığı yerden geçiş imkânı sunar. Düzenli olarak ya da belirli periyotlarla Aya (Avuçiçi) Tanıma sisteminin güncellenmesi gerekmemektedir. Çünkü avucumuzda sahip olduğumuz bu izler ömür boyu değişmez. 

Avuç İçi Sistemi Kullanım Alanları Nerelerdir?

Avuç içi güvenlik sistemleri sunduğu pek çok faydası ile her alanda kullanılmaya başlamıştır. Özellikle Türkiye de insanlar bu sistemle Sağlık Bakanlığı uygulaması sayesinde yakından tanışmıştır. Özel ve Devlet hastanelerinde girişler avuç içi sorgulama sistemi ile yapılmaya başlamıştır. Bunun dışında pek çok kullanım alanı mevcuttur. Havaalanlarında bulunan girişlerde, kamu kurum ve kuruluşları girişlerinde, emniyet ve kolluk kuvvetler tarafından şüpheli şahıs tespit edilmesinde, bazı okullarda yoklama alma amaçlı, toplu taşımalarda oluşabilecek kalabalığı önleyebilmek adına, özel şirketlerde personel giriş çıkışlarının kayıt altında tutulmasında, maç izlemek için gittiğimiz stadyumlarda, yurt içine giren yada çıkanların adli sicil kayıtlarına ulaşmak ve giriş çıkışı kontrol altında tutmak amacıyla sınır kapılarında, yine yoklama alma sıkıntısından kurtulmak ve personellerin giriş çıkışımı takip etmek amacıyla üniversitelerde yani yaşamın her alanında karşımıza sık sık çıkmaktadır. Kullanım alanları sürekli olarak artmaya devam etmektedir.

Avuç içi tanıma sistemi hakkında daha detaylı bilgi almak ve önceki projelerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

1500+ +
Mutlu Müşteriler

Bizimle çalışan müşterilerimiz Güvende oldukları için memnuniyetlerini dile getirmekteler.

27+ +
Tamamlanan Proje

Güvenlik Sistemleri ve Akıllı Ev Teknolojisi ile alakalı bir çok projeyi tamamladık.

145+ +
Ekibimiz

Firmamız Eğitimli, Profesyonel işinin ehli Bir ekiple çalışmaktadır.

400+ +
Avantajlar

Gks Güvenlik Sistemlerinde bir çok avantaj’dan yararlanabilirsiniz.

Neredeyiz?
Neredeyiz?

Şirketimiz istanbul / Maltepe ilçesindedir. herhangi bir soru ve görüşünüz için dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir Sorunuz mu Var ?
Hizmetlerinizin maliyeti?
Hizmetlerinizin maliyeti?

Güvenlik Kamera ve Akıllı ev sistemleri ve Diğer hizmetlerimiz için Şeffaf fiyat politikamız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bilgi AL
Bu yazıyı derecelendirin!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]