Akıllı Ev Sistemleri

Akıllı-telefon tarafından kontrol edilen modern ev iç mekan
Akıllı ev Uzaktan Kontrol Hologram
Akıllı Ev Simge
Tablet ile Akıllı Ev Kontrolü

Akıllı Ev Sistemleri

Teknolojinin hızlı bir şekilde geliştiği bir çağda yaşıyoruz. Bu çağda hemen hemen her alanda teknolojinin dokunuşlarını görebilmekteyiz. Bu dokunuşların görüldüğü alanlardan birisi de yaşama alanları olan evlerdir.

Son zamanlarda ortaya çıkan “akıllı ev sistemleri” giderek daha da popülerleşen bir hal almaya başlamıştır. Bu sistemler çeşitli fonksiyonlar ile evin her bölgesine ulaşarak günlük yaşamı kolaylaştıran bir konfor imkanı sunmaktadır. Akıllı ev sistemleri sayesinde sadece evde olduğunuz durumlarda değil evde olmadığınız durumlarda bile evinizi kontrol edebilmekte ve diğer işlerinizi kafanız rahat bir şekilde yapabilmektesiniz.

Akıllı ev sistemleri, gelişen teknolojinin bütün nimetlerinden faydalanmakta ve birçok özelliği kullanıcılarına sunmaktadır.

Akıllı Ev Otomasyon Sistemi

Evin ısıtma, aydınlatma gibi bütün sistemlerine hakim olmanızı sağlayan teknolojiye, akıllı ev otomasyon sistemi adı verilmektedir. Bu sistem sayesinde, evinizdeki bütün işlemleri görebilir ve kontrol edebilirsiniz. Ayrıca bazı ayarlamalar ile evden ayrıldığınızda otomatikman ışıkların sönmesi gibi çeşitli özellikleri aktif edebilirsiniz. Bütün sistemleri akıllı bir cihaz ile rahatlıkla kontrol edebilirsiniz.

Akıllı Güvenlik Sistemi

Ev ve iş yerlerinde bir güvenlik sisteminin olması oldukça önemlidir. Akıllı güvenlik sistemlerinin sunduğu özellikler bir hayli dikkat çekici.

Bir akıllı ev sistemleri teknolojisi olan akıllı güvenlik sistemlerinde, mekanın bütün bölgelerine kameralar yerleştiriliyor ve cep telefonlarıyla bağlantılı bir izleme sistemi oluşturuluyor. Evde olmadığınız durumlarda, istediğiniz her an evin bütün bölümlerini anlık olarak izleyebiliyor ve evinize tam anlamı ile hakim olabiliyorsunuz. Kapınıza kimin geldiğini görebiliyor ve şüpheli durumlarda önlem alarak evinizin güvenliğini sağlayabiliyorsunuz.

Akıllı Aydınlatma Sistemi

Akıllı aydınlatma sistemi sayesinde, evinizdeki tüm ışıkları akıllı bir cihaz aracılığı ile tek bir tuşla kontrol edebilirsiniz. Bulunduğunuz ruh haline göre çeşitli renklerde ve parlaklıklarda aydınlatma ayarlayıp, hoş bir ambiyans oluşturabilirsiniz. Ayrıca sensörler ile birlikte aydınlatmanın açılıp kapanma durumlarını otomatik bir şekilde uygulanmasını sağlayabilirsiniz.

Akıllı Enerji ve Isı Sistemleri

Akıllı ev sistemleri, evinizdeki ısıtma ve enerji sistemlerini kontrol etmenize de olanak tanımaktadır.

Akıllı enerji ve ısı sistemleri sayesinde, ev ısının belirli bir seviyede tutulması, evde değilken ısının düşürülmesi, belirli saatlerde ısının artırılması gibi çeşitli özellikleri ayarlayabilirsiniz. Aynı şekilde klima gibi cihazları da kontrol ederek dilediğiniz şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Akıllı ev teknolojisi ile ilgili sorularınızı yanıtladık

Akıllı ev teknolojisi , bir dereceye kadar otomasyon veya uzaktan kumanda ile kontrol edilebilen, iletişim teknolojisi ile donatılmış temel ev olanaklarına verilen genel terimdir.
Çamaşır makineleri, buzdolapları ev ve garaj kapıları Ev eğlence sistemleri Ev güvenlik sistemleri Klima, ısıtma ve aydınlatma gibi çevresel kontrollerin Kumanda Telefon ve Tablet ile uzaktan kontrol edilebilmesini kapsamaktadır.
Akıllı Ev Tüm akıllı cihazlarınızı birleştiren ve size her şeye erişmeniz için tek bir bağlam sunan sistemlerden oluşmaktadır. Genellikle bazı mobil yazılımlar veya uygulamalarla birlikte Geliştirilmektedir. Böylece evin içinde istediğiniz yerden veya dışarıda olduğunuzda Evinizdeki Cihazlarınızı kontrol edebilirsiniz.
Tüm cihazlarınızı akıllı telefonunuza bağlamak sizin için artı olacaktır. Çamaşır Makinanızı işteyken çalıştırabileceğiniz veya ısıtmanızı yalnızca evdeyken açık olacak şekilde optimize ederek enerji Tasarruf edebileceğiniz anlamına gelir. Bazı ülkeler, Elektriklerini yoğun olmayan saatlerde çalıştırdıkları için indirimlerle ödüllendirilmektedir. Bu ayrıca bir bonus olabilir. Dışarıda iken Kahve makinanızı çalıştırabilir ve siz eve gelmeden kahvenizi hazır hale getirebilirsiniz. Akıllı bir evin Avantajlarını isteğe bağlı olarak çeşitlendirebilmektesiniz.

Akıllı ev neleri kapsamaktadır sorusu biz çoğumuzun aklını kurcalamaktadır. Akıllı aydınlatma kontrolü, akıllı termostatlar, akıllı ev güvenliği, kablosuz kameralar, kapı zili kameraları, kapı kilitleri ve çok daha fazlası dahil olmak üzere tümünü kapsamaktadır. Gks Güvenlik uygun fiyatlı cihazlar için kullanımı kolay bir kaynak haline gelen dünyanın en büyük ev otomasyonu perakendeciliğinde Türkiye’de üstün rol oynamaktadır. Profesyonel Teknoloji Ürün uzmanlarından oluşan ekibimiz, mümkün olan en iyi fiyatlarla yeni, son teknoloji ürünler sunmaya çalışmaktadır.

Akıllı Ev Teknolojisi

Akıllı Ev Teknolojisini Kapsayan hizmetlerimizden bazıları aşağıda yer almaktadır. Bu hizmetler kapsamında akıllı ev talepleri isteğe bağlı olarak şekillendirilmektedir.

  • Access Kontrol – Giriş Kontrolü
  • Akıllı Kilit
  • Alarm ve Otomasyon
  • Video İntercom – Görüntülü Dahili Telefon
1500+ +
Mutlu Müşteriler

Bizimle çalışan müşterilerimiz Güvende oldukları için memnuniyetlerini dile getirmekteler.

1127+ +
Tamamlanan Proje

Güvenlik Sistemleri ve Akıllı Ev Teknolojisi ile alakalı bir çok projeyi tamamladık.

35+ +
Ekibimiz

Firmamız Eğitimli, Profesyonel işinin ehli Bir ekiple çalışmaktadır.

70+ +
Avantajlar

Gks Güvenlik Sistemlerinde bir çok avantaj’dan yararlanabilirsiniz.

Neredeyiz ?
Neredeyiz ?

Şirketimiz istanbul / Maltepe ilçesindedir. herhangi bir soru ve görüşünüz için dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir Sorunuzmu var ?
Hizmetlerinizin maliyeti?
Hizmetlerinizin maliyeti?

Güvenlik Kamera ve Akıllı ev sistemleri ve Diğer hizmetlerimiz için Şeffaf fiyat politikamız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Şimdi Öğrenin
Bu yazıyı derecelendirin!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]