3 Kollu Turnike

3-kollu-turnike-ozel-guvenlik-gen-tr
3-kollu-turnike-ozelguvenlik

3 Kollu Turnike

3 kollu turnike sistemleri, ya da diğer ismiyle tripod turnikeler 120 derecelik bir açıyla dönebilen turnikelere denir. Bu tür sistemler günümüzde çok geniş alanlarda güvenlikli giriş ve çıkışları sağlamak için kullanılır. Turnikeler isminden de anlaşılacağı gibi üç kola sahip olup bel hizasında monte edilir. Turnikelerin tek ayaklı, çift ayaklı ya da duvarlara monte edilebilen çeşitleri bulunmaktadır. Firmamız turnikelerini paslanmaz çelikten üretmekte olup ürünler CE markasına sahiptir. 

3 Kollu Turnike Sistemleri Özellikleri ve Kullanım Alanları

3 kollu turnike sistemlerine çeşitli ekipmanlar eklenerek fonksiyonları arttırılabilir. Turnike sistemlerine parmak izi okuma, kart okuma, yüz tanıma, para veya jeton okuma gibi özellikler eklenebilir, uzaktan kumanda ya da butonlar ile kontrolü sağlanabilir. Sel ya da deprem gibi doğal afetler sırasında kolların boşta dönmesi sağlanarak ortamların hızlıca tahliye edilmesine yardımcı olur. 3 kollu turnike sistemleri aynı zamanda engel olarak da çalışmaktadır. Kolları sayesinde geçiş izni olmayan şahıs veya şahısların girmemesi gereken yerlere girmesi engellenir, böylece güvenlik sağlanmış olur. Turnikelerden çok hızlı geçişler yapıldığı zaman turnike kolları bu darbeleri absorbe eder ve kolların sabit bir hızla turunu bitirmesini sağlar. Bu durum turnikelerin çabuk yıpranmasını engeller, turnikelerin zarar görmemesini sağlar. 

3 kollu turnike sistemleri metro ve metrobüs gibi toplu taşıma araçlarının duraklarında, kamu kurum ve kuruluşlarında, askeri binalarda, belediyelerde, havaalanlarında ve plazalarda kullanılabilirler. Geniş bir kullanım alanına sahiptir. Kullanıcılarına sessiz ve yumuşak bir geçiş imkanı sağlar. Müşterilerin ihtiyaçları ve kullanılacak alanlara bağlı olarak tasarımları, kullanılacak materyaller ve ölçüleri değişiklik gösterebilir.

3 kollu turnike sistemleri paslanmaz çelikten bir gövdeye sahiptir, bu durum dış ortamlarda da rahatça kullanılmalarına olanak sağlar. Elektrostatik boyalı turnike sistemlerinin iç mekanlarda kullanılması önerilir. Firmamız tarafından üretilen 3 kollu turnikeler -20 ve +60 derece sıcaklıkları arasında problem çıkarmadan çalışmaya devam edebilir. Web sitemizi ziyaret ederek ya da iletişim bilgilerimizden firmamıza ulaşarak ihtiyaçlarınıza en uygun turnike sistemleri ile ilgili bilgi ve fiyat alabilirsiniz. Firmamız aynı zamanda turnike sistemlerinin bakım ve yedek parça hizmetlerini de vermektedir.

1500+ +
Mutlu Müşteriler

Bizimle çalışan müşterilerimiz Güvende oldukları için memnuniyetlerini dile getirmekteler.

1127+ +
Tamamlanan Proje

Güvenlik Sistemleri ve Akıllı Ev Teknolojisi ile alakalı bir çok projeyi tamamladık.

35+ +
Ekibimiz

Firmamız Eğitimli, Profesyonel işinin ehli Bir ekiple çalışmaktadır.

70+ +
Avantajlar

Gks Güvenlik Sistemlerinde bir çok avantaj’dan yararlanabilirsiniz.

Neredeyiz ?
Neredeyiz ?

Şirketimiz istanbul / Maltepe ilçesindedir. herhangi bir soru ve görüşünüz için dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir Sorunuzmu var ?
Hizmetlerinizin maliyeti?
Hizmetlerinizin maliyeti?

Güvenlik Kamera ve Akıllı ev sistemleri ve Diğer hizmetlerimiz için Şeffaf fiyat politikamız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Şimdi Öğrenin
Bu yazıyı derecelendirin!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]