Hakkımızda

Ana Sayfa  /  Hakkımızda
Hakkımızda

Kurumsal Geçmiş

Firmamız 2007 yılı öncesinde ÖZÖTÜKEN TAAHHÜT OTOM. İNŞ. SANAYİ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞTİ. olarak faaliyet göstermekteydi 2007 yılında GKS GÜVENLİK SİSTEMLERİ Ünvanını almıştır. Gks Güvenlik firmasının Faaliyetleri arasında (HIRSIZ VE YANGIN ALARMI, ELEKTRONIK KASA GÜVENLIK SISTEMLERININ KONTROLÜ, KURULUMU, BAKIMI, ALINAN ALARM SINYALI ILE SISTEMIN DOGRULANMASI VE POLIS, ITFAIYE GIBI BIRIMLERIN HAREKETE GEÇIRILMESI) hizmetleri yer almaktadır. Güvenli Güvenilir bir firma olmak için Noksansız olarak hizmet sağlamayı amaçlamak adına istanbul Maltepede faaliyetlerini sürdürmeye başlamıştır.

Bizimle Çalışmak istermisiniz ?

istanbul Maltepe Zümrütevlerde Faaliyetlerini sürdüren Gks Güvenlik 2009 yılında istanbul Avrupa yakası Avcılar'da da bir Şube açarak Hizmet alanını genişletmiştir. Sadece Güvenlik sistemleri konusunda değil bir çok alan'da Hizmet sunan firmamız Bilişim alanında'da bir çok Projeye imza atmıştır.

Bizimle Çalışmak istermisiniz ?

2014 yılında ortakların aldığı karar doğrultusunda Gks Güvenlik Ünvanı ile tanınan firmamız GKS GRUP GÜV.SIS.BIL.TEK.TAAH.OTO.INS.SAN.VE DIS TIC.LTD.STI Ünvanını alarak hizmet Kalitesini artırmış ve Hizmet yelpazesini genişletmiştir. Türkiye'nin bir çok iline Güvenlik Kamera Sistemleri, Akıllı Ev Sistemleri, Alarm ve Otomasyon sistemleri konularında kaliteli hizmetler sağlamıştır.

Bizimle Çalışmak istermisiniz ?

2016 yılında Gks Grup Güvenlik firmamız Türkiye'de bir çok Kurumsal firma ile anlaşmalar sağlayarak hizmetler sunmuştur. Yapılan anlaşma ile firmamız Vodafone Baz istasyonları Kapılarının Güvenliği konusunda anlaşma sağlayarak hizmetini sorunsuz olarak tamamlamıştır. Faaliyet alanlarımızı genişleterek ve hizmet yelpazemizi çoğaltabilmek adına Ekibimizide düzenli eğitimlerle daha'da profesyonelleştirmeye yönelik adımlardan kaçınmamaya özen gösterdik.

Bizimle Çalışmak istermisiniz ?

2018 yılında Türkiye'nin Köklü firmalarının düzenli Kamera bakım montaj işlerini alarak günden güne referans sayısını katlamıştır. 2018 yılının sonlarına doğru Tamamlanmış proje sayımız 16852'ye ulaşmıştır. Güvenlik kamera sistemleri sektöründe öncü bir kuruluş olma yolunda emin adımlarla ilerlerken, diğer yandan, inşaat, bilişim sektörü, otomativ, akıllı ev sistemleri gibi önemli hizmetleri sağlamak adına yeni bir yapılanma ve kadrolaşmaya girerek kesintisiz 7/24 online destek sunmaya devam etmektedir.

Bizimle Çalışmak istermisiniz ?

Profesyonel bakış açısı ile yeniliklere açık ve dinamik kadrosu ile siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti sağlamak adına hizmet verdiği tüm sektörlerdeki yenilikleri takip ederek uygulamalı olarak personellerine eğitimler verip, müşterilerine kalıcı çözümler sunmaktadır. Gayemiz siz değerli müşterilerimizin takdirini kazanmak ve sektöründe lider bir firma olmaktır.

Bizimle Çalışmak istermisiniz ?
GKS GRUP

MİSYONUMUZ

MİSYONUMUZ

Amacımız; Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda güven duyulan sözüne güvenilen bir firma olarak tanınmaktır. Ve bu güvene her zaman layık olmaya çalışmaktır. GKS Güvenlik firması olarak GKS Grup Bünyesinde profesyonel bir hizmet sağlamayı amaçlamaktayız. Her zaman bildiğimiz ve uzman olduğumuz alanlarda çalışmak istiyoruz. Ve her zaman en profesyonel işi en uygun maliyetlerle yapmayı ilke edindik. Bilgi ve tecrübemizi ülkemiz ve insanımızın yararı için kullanmak istiyoruz.

GKS GRUP

VİZYONUMUZ

VİZYONUMUZ

Ülkemiz içinde olduğu gibi ülkemiz dışında’da profesyonel projelere imza atmak istiyoruz.
Bu vesile ile ülkemiz ve insanımızı uluslararası alanda tanıtmak için çabalıyoruz. Ülkemize kazanç sağlatmak en büyük vazifemizdir. “Farkımız Fiyatımız Değil Farkımız Hizmetimiz” mantığı ile hareket ederek ülkemiz ve insanımızın yararına çalışmalar yapmak en büyük gayemizdir. Bu Temel amaçlar çerçevesinde bir düşünceyi paylaşan GKS Kamera sistemleri ile hizmetinizdeyiz.

Sektörün En iyisiyiz

Avantajlarımız

Güvenlik
Güvenlik

Güvenlik Denilince Akla Gks Güvenlik gelir. Güvenliğinizi Güvenilir firmalara emanet edin

Yenilikçi Yaklaşım
Yenilikçi Yaklaşım

Yenilikçi, araştırmacı bir Kuruluş olarak, bilimsel ve teknik yetkinliklerde kendimizi sürekli olarak geliştiriyoruz

Özel Çözümler
Özel Çözümler

Bilişim alanında özel çözümler üreten Lider firma’dan hizmet alabilirsiniz.

Teknoloji
Teknoloji

Teknoloji ile ilgili bir çok konuda beyin fırtınası oluşturan Güçlü bir ekibimiz var

Kaliteli Hizmet
Kaliteli Hizmet

Firmamız kurulduğu günden bu güne kadar kaliteden ödün vermemiştir.

Kameralar
Kameralar

işlerimiz Dünya’da tanınmış Markaların Güvenlik Kameralarını kullanmaktayız. Güvenliğiniz bizim için Önceliklidir.

questions

Sık Sorulan Sorular

İstanbul Maltepe Zümrütevler, Adatepe Cd. No 21/2, 34852 adresinde faaliyet göstermekteyiz.
Bizimle iletişime geçerek dilediğiniz Teknolojik ürünleri tedarik edebilirsiniz.
Firmamız Profesyonel ekibi ile Dilediğiniz Bölgeye Montaj kurulum hizmetleri sağlamaktadır.
Bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. Herhangi bir sorunuzda çekinmeden arayabilirsiniz. Teknoloji ile ilgili Her konuda Ekibimiz size her zaman destek sunmaya hazırdır.
Profesyoneller

Bizim Ekip

Ceo, Güvenlik Uzmanı, Keşif Uzmanı, Teknik Ekip, Teknoloji ekibi her alan’da sizlere en iyi önerileri sunmak için daha çok çalışıyorlar.

Hep daha iyiye Doğru

İstatistiklerimiz

Barındırma sağlayıcısı
70%
Güvenlik şirketi
80%
Özel müşteriler
60%
Ev Güvenliği
60%
Yazılım geliştirme
90%
Alarm ve Otomasyon
95%
Sınır Ötesi Güvenliği
90%
Bilişim Güvenliği Teknolojisi
85%