Gelen kargonuz elinize uzatmadan çalınırsa veya park ettiğiniz araç hasar görürse, suçluların siz daha başınıza geleni anlamadan çok önce ayrılmaları muhtemeldir. Kimin suç işlemeye daha yatkın olduğunu asla bilemezsiniz. Bu size tanıdık geliyorsa, dış mekan güvenlik kameralarına yatırım yapmanın zamanı gelmiş olabilir. İşte bu noktada devreye sizin ihtiyacınıza göre tasarlanmış Caddebostan güvenlik kamerası giriyor. Bu dayanıklı akıllı ev cihazları yağmur, kar ve aşırı sıcaklıklara dayanacak şekilde tasarlanmıştır ve genellikle evinizin WiFi ağınıza bağlanır ve evinizin dışında gerçekleşen etkinliklerin gerçek zamanlı video kliplerini izlemenize olanak tanır. Birisi veya bir şey dışarıda olduğunda, olayın bir videosunu kaydederek telefonunuza da bir uyarı gönderir. 

Güvenlik Kameralarında Ne gibi Özellikler Vardır?

Hemen hemen tüm dış mekan güvenlik kameraları, hareket algılandığında kamerayı video kaydetmesi için tetikleyen hareket sensörleriyle donatılmıştır. Bir olay meydana geldiğinde, sensör telefonunuza bir bildirim gönderir ve bazıları ayrıca bir e-posta uyarısı oluşturur. Kameranın ses algılama için bir mikrofonu varsa, bir hoparlörü de olabilir ve iki yönlü sesli iletişim sağlayarak oradaki herkesi konuşup duymanıza olanak tanır. Bu, can sıkıcı ve istenmeyen ziyaretçileri korkutup kaçırmak için kullanılabilir. Caddebostan güvenlik kamerası ihtiyaçlarınızı karşılar, siz yokken bile evinizi korur.

Hangi Tür Kamera Benim İşime Yarar?

720p video kaydeden kameralar genellikle oldukça net görüntüler sağlar, ancak 1080p video daha fazla ayrıntı sağlar ve bu cihazlar için en popüler çözünürlüktür; büyük bir depolama kapasitesi gerektirmez ve hemen hemen tüm cep telefonlarında ve tabletlerde kullanılabilir. Bilgisayarda ve PC’de görüntüleyin. Çözünürlükten bağımsız olarak, nispeten geniş bir görüş alanına sahip bir kamera ve keskin gece görüşlü video yakalama yeteneği çok önemlidir. Çoğu kamera, siyah beyaz gece videosu sağlamak için IR (kızılötesi) LED’ler kullanır. Caddebostan güvenlik kamerası uzman ekibi olarak olarak ihtiyaçlarınızı karşılamak için bu alanda bulunmaktan mutluluk duyuyor, evinize veya iş yerinize misafir olmak için sabırsızlanıyoruz.