Güvenlik kameraları, DVR’a bağlanarak kullanılabilen cihazlar olup bağlantı için kablo ihtiyacı gerektirmektedir. Güvenlik kameraları, akıllı ev sistemleri gibi tüm işler için Tuzla güvenlik kamera özenle çalışmakta ve birinci kalite cihazları kullanıcıya sunmaktadır. Güvenlik kamera sistemleri, son dönemde gerekli tüm ihtiyaçları karşılayabilir yapıda üretilmektedir, güvenlik için son derece önemli olan kamera sistemleri her alanda kurulabilir. Kamera kurulacak alanın yapısı önem arz etmektedir. Kamera yapısı ya da kurulumu gerçekleştirilecek kamera sayısı alana göre belirlenir. Kameralar gece ve gündüz kayıt yapabilirken gece görünümünün daha net olması için özel kameralar da bulunmaktadır. Kameralar belirli bir müddette kayıt yapabilir ve hafızasında saklayabilir. Kayıt edilen görüntüler daha sonra belirli cihazlar yardımıyla izlenebilmektedir. 

Kamera Sistemleri ve Bakımı

Kameralar belirli sistemler sayesinde çalışan ve kurulumu yapılan cihazlardır. Analog sistemle çalışabilen kameralar ayarlanabilir ve dijital kayıt yapabilir cihazlardır. Ev ve iş yeri gibi yerlerin güvenliğini sağlamak için kullanılan kamera sistemleri Tuzla güvenlik kamera tarafından alana uygun biçimde kurularak kullanılabilir. Kameralar belirli aralıklarla kontrol edilme ya da görüntü bozukluğu meydana geldiği takdirde bakım yapılmaya ihtiyaç duyarlar. Garantili biçimde kurulmuş kamera sistemlerinin herhangi olumsuz bir durumda firma tarafından bakım ve kontrolü sağlanabilir. Kaliteli ses ya da görüntü için güvenlik kamerası modelleri ya da kurulumu önemlidir. Kamera takılacak alan belirlenerek uygun modelde ve görüntü alanı belirlenerek kurulumu gerçekleştirilir.

Kamera Kurulumu

Güvenlik kamera sistemleri özel kablolar ile belirlenen ve gerek duyulan alana kurulmaktadır. DVR kablo aracılığı ile kurulumu sağlanan cihazların kablosu özel olarak saklanmakta ve su, nem gibi zarar verecek yapılardan korunmaktadır. Kamera kurulumu Tuzla güvenlik kamera tarafından gerçekleştirilir ve alana en uygun kamera ya da kameralar kullanılır. Kameralardan sağlanacak ses ve görüntü kayıtları ve kayıtların izlenebilmesi gibi bilgiler kullanıcıya aktarılır. Güvenlik kameraları, güvenliği sağlayan ve olumsuz durumları kolayca çözüme kavuşturabilen cihazlardır. Kamera sistemleri, özel kurulum ile alanlarda yerini alarak ev ve iş yerlerinin güvenliğini sağlamaktadır.

Adres: Zümrütevler, Adatepe Cd. No 21/2, 34852 Maltepe/İstanbul
Telefon: +90216 427 5005
Gsm: +90 541 690 97 98
E-Posta: gksguvenliksistemleri@gmail.com

Bu yazıyı derecelendirin!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]