Sahrayıcedit Kamera Sistemleri tarafından size sunulan güncel teknolojinin sağladığı iki tür güvenlik kamerası vardır: kablolu ve kablosuz. Kablosuz güvenlik kameraları, gözetleme görüntülerini internet üzerinden bulut tabanlı bir sunucuya iletmek için Wi-Fi kullanır. Bu, görüntüleri internete bağlı herhangi bir cihazda izlemenizi sağlar. Çoğu kablosuz kameranın tamamen kablosuz olmadığını, çünkü bazılarının bunun yerine şarj edilebilir piller kullanmasına rağmen, bir güç kablosu aracılığıyla bağlanmaları gerekmektedir. Kablosuz kameralar, çekimlerini buluta gönderdiğinden, potansiyel bir hırsız tarafından erişilebilir olması konusunda endişelenmenize gerek yok. Bir kamerayı ellerine geçirdiklerinde veya üzerini örttüklerinde, kayıt güvenli bir şekilde bulutta olacak ve akıllı telefonunuzda bir uyarı alacaksınız.

Kameralar Görüntüyü Nereye ve Nasıl Kaydeder?

Sahrayıcedit Kamera Sistemleri aracılığıyla hizmetinize sunulan seçeneklerden bir tanesi olan kablosuz güvenlik kameraları, akıllı telefonunuzdaki bir uygulama ile kontrol edildikleri ve  akıllı ev cihazları ve sistemleri ile entegre olabildikleri için genellikle “akıllı kameralar” olarak adlandırılır. Bazıları ayrıca görüntüleri analiz edebilir ve ön kapınızda bir paket olup olmadığı veya arka bahçenizde bir insan mı yoksa bir hayvan mı olduğu gibi bilgiler sağlayabilir. Kablolu ev güvenlik kameraları, dijital video kaydedici (DVR) veya ağ video kaydedici (NVR) gibi yerinde bir video depolama cihazına fiziksel olarak bağlanır. Her kameranın hem güç hem de görüntü aktarımı için yerel depolama aygıtından kendisine giden bir kablosu vardır. Kablolu ev kameraları Wi-Fi kullanmaz, ancak görüntüleri uzaktan izlemek için bir ethernet kablosu aracılığıyla internete bağlanabilir.

Kurulum ve Montaj Bir Sorun Yaratır mı?

Dairelerde kablolu ev güvenlik kameralarının kurulumu zor olabilir, ancak kablosuz kameralar mükemmel bir alternatiftir. Ev sahibiniz duvarları delmenize izin vermiyorsa, birçok güvenlik kamerası, montaj için sağlam, çift taraflı bantla gelir. Alternatif olarak, çoğu montaj ayağı stand olarak da çalışır, böylece kamerayı iyi konumlandırılmış bir rafa yerleştirebilirsiniz. Manyetik bağlantılar ayrıca kurulum seçeneklerinizi genişletir. Sahrayıcedit Kamera Sistemleri önerisi olarak, buzdolabının yan tarafı genellikle manyetiktir ve açık bir yaşam alanına kamera yerleştirmek için iyi bir yer olabilir.

Adres: Zümrütevler, Adatepe Cd. No 21/2, 34852 Maltepe/İstanbul
Telefon: +90216 427 5005
Gsm: +90 541 690 97 98
E-Posta: gksguvenliksistemleri@gmail.com

Bu yazıyı derecelendirin!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]