Evinizin önünden bir paket çalındıysa veya kapınızın önündeki park halindeki aracınız zarar gördüyse, failin siz mağdur olduğunuzu öğrenmeden çok önce gitmiş olma ihtimali yüksektir. Suçu kimin işlediğini asla bilemeyecek olman için daha da büyük bir şans var. Bu size tanıdık geliyorsa, bir dış mekan güvenlik kamerasına yatırım yapmanın zamanı gelmiş olabilir. Sahrayıcedit Güvenlik Kamerası bu noktada ihtiyacınızı karşılamak niyetiyle devreye giriyor. Yağmura, kara ve aşırı sıcaklıklara dayanacak şekilde tasarlanmış bu sağlam akıllı ev cihazları, tipik olarak ev Wi-Fi ağınıza bağlanır ve evinizin dışında gerçekleşen etkinliklerin canlı video görüntülerini izlemenize olanak tanır. Ayrıca, dışarıda biri veya bir şey olduğunda telefonunuza bir uyarı gönderir, etkinliğin videosunu kaydeder.

Görüntü Kalitesi Ne Boyuttadır?

720p’de video çeken bir kamera genellikle oldukça net bir resim sunar, ancak 1080p video daha fazla ayrıntı sunar ve bu cihazlar için en popüler çözünürlüktür; çok fazla depolama kapasitesi gerektirmez ve neredeyse tüm telefonlarda, tabletlerde ve PC’lerde görüntülenebilir. Çözünürlük ne olursa olsun, nispeten geniş görüş alanına sahip bir kamera ve net gece görüşü videosu çekebilmesi önemlidir. Çoğu kamera siyah beyaz gece videosu sunmak için IR (kızılötesi) LED’ler kullanır. Sahrayıcedit Güvenlik Kamerası ailesi olarak ihtiyacınızı karşılamak için sektörde memnuniyetle var oluyor, evinize ya da iş yerinize misafir olmayı diliyoruz.

Tehlikeleri Fark Edebilir miyim?

Neredeyse tüm dış mekan güvenlik kameraları, hareket algılandığında kamerayı video kaydetmesi için tetikleyecek bir hareket sensörü ile donatılmıştır. Sensör, etkinlik gerçekleştiğinde telefonunuza bir bildirim gönderir ve bazıları da bir e-posta uyarısı oluşturur. Kameranın ses algılama için bir mikrofonu varsa, muhtemelen bir hoparlörü de vardır ve dışarıdaki herkesle konuşmanıza ve dinlemenize izin veren iki yönlü sesli iletişim sunar. Bu, can sıkıcı istenmeyen ziyaretçileri korkutmak için kullanılabilir. Sahrayıcedit Güvenlik Kamerası gereksinimlerinize yanıt vermek nedeniyle ekiplerimizin tecrübeleri ve sizin isteklerinizin harmanlanmasıyla titizlikle çalışmaktadır.

Adres: Zümrütevler, Adatepe Cd. No 21/2, 34852 Maltepe/İstanbul
Telefon: +90216 427 5005
Gsm: +90 541 690 97 98
E-Posta: gksguvenliksistemleri@gmail.com

Bu yazıyı derecelendirin!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]