Güvenliğini sağlamak istediğiniz her alanda bir kameraya ihtiyaç vardır. Pendik güvenlik kamera ürünleri satın alarak kurulum yapmak için bize danışabileceğiniz bir yerdir. Bu sayede özel mülkünüzü koruma altında tutabilir ve olası tehlikelere karşı güvenlik önlemleri alabilirsiniz. Güvenlik kameralarımız oldukça uygun fiyatlıdır ve kurulumu da bizler tarafından gerçekleştirilmektedir. Sizler de uygun fiyatlı bu güvenlik kameralarını eviniz, apartmanınız, bahçeniz, dükkanlarınız, kapı önleriniz, okullar, dershaneler, iç ve dış mekân, bakkal ve market gibi alanlarda tercih edebilirsiniz. Detaylı bilgi almak ve fiyatları öğrenmek için bizi arayabilirsiniz. 

Hava Şartlarına Dayanıklılık

Güvenlik kameralarımız tüm olumsuz hava şartlarına dayanıklıdır. Rüzgârlı, yağmurlu, karlı ve fırtınalı havalarda da işlevlerini gerçekleştirirler ve kurulumlarından sonra sabitlendikleri için herhangi bir düşme ya da kırılma durumu yaşamazlar. Sizler de Pendik güvenlik kamera hizmetlerinden rahatlıkla yararlanabilirsiniz. Kameralarımız geniş açı çekimi ve net görüntü sistemlerine sahiptirler. Bir monitör yardımı ile kolayca kontrol edilebilmektedirler. Bu sayede hava şartları ne olursa olsun her mevsim yedi gün yirmi dört saat boyunca mekân güvenliğinizi görüntüleyebilir ve kontrol altında tutabilirsiniz. Uygun fiyatlar ile kurulum hizmeti de beraberinde olmak üzere güvenlik kameralarını kolayca temin edebilirsiniz. 

Gece Görüşü

Güvenlik kameralarımız gece görüşü özelliğine sahiptirler. Çünkü bilindiği üzere en fazla soygun ve hırsızlık eylemleri gece karanlık saatlerde gerçekleştirilmektedir. Kameralarımız gece görüşü özelliği sayesinde bunun önüne geçer ve geniş açılı net görüntüleri sayesinde kesin bir kanıt oluşturmaktadır. Uygun fiyatlı ve gece görüş özelliğine sahip olan kameralarımız iç ve dış her türlü mekanda kullanıma uygundur. Bu anlamda Pendik güvenlik kamera ürünleri için bize başvurabileceğiniz bir yerdir. Kurulum ve teknik servis de yine tarafımızca gerçekleştirilmektedir. Fiyatlar kameraların modelleri, boyutları ve teknik özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. Ancak yine de kolay ulaşılabilecek şekilde ücretlendirilmişlerdir. Kurulum hizmetlerimiz her modelde ve boyuttaki güvenlik kamerası ürünlerimiz için geçerlidir. Sizler de evleriniz, bahçeleriniz ve dükkanlarınızın güvenliği için iç ve dış mekanlarda bir ya da birkaç tane güvenlik kamerası taktırmak istiyorsanız bizlerle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Adres: Zümrütevler, Adatepe Cd. No 21/2, 34852 Maltepe/İstanbul
Telefon: +90216 427 5005
Gsm: +90 541 690 97 98
E-Posta: gksguvenliksistemleri@gmail.com. 

Bu yazıyı derecelendirin!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]