Maltepe Güvenlik Sistemleri sizin, ailenizin, çalışanlarınızın ve müşterilerinizin güvenliğini sağlamak için oldukça uygundur. Firmamız bünyesinde oldukça çok kamera çeşidi ve sistemi bulunmaktadır. Bu kamera ve monitör sistemleri sayesinde en iyi güvenlik sistemlerine sahip olabilirsiniz. Üstün güvenliği oldukça uygun fiyatlara sizlerde sağlayabilirsiniz. Kurulumunu yaptığımız güvenlik sistemimiz sayesinde telefondan ve çeşitli monitörlerden ağ bağlantısı sayesinde her noktadan istediğiniz saatte izleyebilirsiniz.  Bu  kısımda özellikle ev için sunmuş olduğumuz güvenlik sistemleri hakkında bilgi vererek verdiğimiz bu hizmete karşı güveninizi kazanmayı amaçlamaktayız.

Ev Güvenlik Sistem Özellikleri

Bir tür ev güvenlik sistemi seçmeden önce, kendinize neyi korumak istediğinizi sorun. Küçükler için bir dadı kamerası mı yoksa sızıntı yapan boruları yakalamak için monitörler mi istiyorsunuz? Güvenlik sistemleri, davetsiz misafirleri evinizden uzak tutmaktan fazlasını yapar. Ayrıca okuldan eve geldiklerinde çocuklarınızla iletişim kurabilir veya o Amazon paketinin ne zaman geldiğini size söyleyebilirler. Sizin için doğru ekipman paketi, ödeme planı ve özellikler, sisteminizle ne yapmak istediğinize bağlıdır. Günümüz pazarında, üç ana tip güvenlik sistemi paketi mevcuttur: ev otomasyonu, güvenlik ekipmanı ve çevresel izleme.

Akıllı ev otomasyonu

Akıllı teknoloji, ailenizin programına ve tercihlerine göre ayarlanır. Ev otomasyonu, siz şehir dışındayken ışıkları açık tutabilir veya siz evde değilken köpek gezdiricisinin içeri girmesine izin verebilir.

Güvenlik ekipmanı

Hırsız alarmları, cam kırılma dedektörleri ve dış mekan güvenlik kamerası gibi geleneksel ev güvenlik cihazları, izinsiz giriş, hırsızlık veya vandalizm gibi sorunlardan endişe ediyorsanız yardımcı olur.

Çevresel izleme

Duman alarmları, boru donma dedektörleri ve kaçak dedektörleri gibi ekipmanlar bu kategoriye girer. Özellikle eski evleri olan aileler bu kategorideki cihazları aramalıdır. Maltepe Güvenlik Sistemleri birçok güvenlik aracını bir araya getiren bir sistemdir. Böylelikle birçok aracı tek bir kumanda ile yönetebilirsiniz. Uygun maliyet ile evinizin her noktasına farklı güvenlik araçları takabilirsiniz. 0 216 427 50 05 numaralı sabit hattan veya 0 541 515 690 97 98 numaralı hattımızı arayarak hizmet ve fiyat konusunda daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Adres: Zümrütevler, Adatepe Cd. No 21/2, 34852 Maltepe/İstanbul
Telefon: +90216 427 5005
Gsm: +90 541 690 97 98
E-Posta: gksguvenliksistemleri@gmail.com

Bu yazıyı derecelendirin!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]