Firmamız uzun yıllardır sektörde olmanın verdiği tecrübe ve güven ile Maltepe güvenlik kamera, alarm sistemleri ve akıllı ev hizmetleri gibi hizmetler vermektedir. Teknolojik gelişmeleri her daim yakından takip eden firmamız teknoloji ile güvenlik sistemlerini birleştirerek en modern güvenlik sistemlerini kullanıcılarına sunar. Firmamız İstanbul’un her yerine hizmet götürmeye devam etmektedir. Güvenlik kamerası, güvenlik sistemleri, alarm sistemleri, akıllı ev modelleri seçmek için web sitemizi ziyaret edebilir; iletişim numaralarımızdan firmamıza ulaşarak danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. 

Güvenlik Kamerası Seçimi

Güvenlik kameraları etkili güvenlik sistemlerinin en önemli ünitelerinden biridir. Bu nedenle doğru seçim yapılması oldukça kritiktir. Kameraların ihtiyaçları kullanılacakları ortamlara göre belirlenir. Dış ortamlarda kullanılacak olan güvenlik kameraları suya ve toza dayanıklı dış kasaya sahip olmalıdır. Bu sayede güvenlik kameralarının kullanım ömrü de uzayacaktır. Her türlü dış ortam Maltepe güvenlik kamera ihtiyaçları için firmamız geniş bir ürün yelpazesine ve kaliteli ürünlere sahiptir. 

İç mekân kameraları için dome ya da bullet tipli kameralar tercih edilebilir. Özellikle dome tipteki kameralar genelde koruyucu bir fanusun içinde bulunur, kameraların baktığı yönü kestirmesi zordur. Bu durum hırsızlar için caydırıcı olma özelliğini taşır. 

Dikkat edilmesi gereken bir diğer özellik kameraların kayıtlarının depolanacağı ve inceleneceği sistemlerdir. Bu sistemlerin boyutu kameraların görüntü kalitesine göre belirlenir. Görüntü kalitesi yüksek olan kayıtlar daha fazla yer kaplayacağından buna uygun depolama sistemlerinin seçilmesi gerekir. Kayıtların rahat bir şekilde incelenebilmesi için kamera sayısına uygun miktarda monitör seçilmelidir. 

Diğer Hizmetler

Maltepe güvenlik kamera ve güvenlik sistemleri firmamızın verdiği tek hizmetler değildir. Firmamızın müşteri memnuniyetine verdiği önem birçok hizmeti daha bünyesine eklemesine sebep olmuştur. Güvenlik kamerası sistemleri aynı zamanda alarm sistemleri ile bağlantılı hale getirilebilir. Böylelikle gerekli durumlarda güvenlik kuvvetleri anında bilgilendirilebilir.

Evinizin akıllı evlere dönüştürülmesini istediğiniz takdirde ihtiyacınızın olacağı donanımın montajı ve bakımı gibi hizmetler de firmamızın verdiği hizmetler içerisindedir. Akıllı ev sistemi sayesinde evde yokken internet üzerinden kilitlerinizi kontrol edebilir, evinizin sıcaklığını ayarlayabilir, güvenlik kameralarından evinizi kontrol edebilirsiniz. Tüm güvenlik ihtiyaçlarınızın karşılanması için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Zümrütevler, Adatepe Cd. No 21/2, 34852 Maltepe/İstanbul
Telefon: +90216 427 5005
Gsm: +90 541 690 97 98
E-Posta: gksguvenliksistemleri@gmail.com

Bu yazıyı derecelendirin!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]