Güvenlik kameraları bir mülk için olmazsa olmazlardandır. Küçükyalı güvenlik kamera ürünü ve kurulum hizmeti almak istiyorsanız bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Tüm iç ve dış mekanlarda kullanıma uygun olan güvenlik kameralarımız gece görüşüne sahiptir ve hava şartlarına karşı dayanıklıdırlar. Kurulumları da yine tarafımızca gerçekleştirilmektedir. Oldukça uzun ömürlü ve geniş açılı çekim yapabilen güvenlik kamerası ürünlerimiz bir monitör yardımı ile yedi gün yirmi dört saat boyunca izlenebilmektedirler. Güvenliğini sağlamak istediğiniz her türlü mekânda kullanabilirsiniz. Hızlı hizmet, kolay kurulum ve uygun fiyat avantajları ile oldukça kaliteli bu güvenlik kameralarını temin edebilirsiniz. Detaylı bilgi almak ve fiyatları öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Güvenlik Kameralarının Ücretleri

Güvenlik kameraları farklı modellerde ve farklı boyutlarda bulunmaktadır. Bunlar ücretleri değiştiren unsurlardır. Ancak yine de güvenlik kamerası ürünlerimiz piyasada bulunabilecek en uygun fiyatlı ürünlerdir. Bunun yanında kurulum ücreti ve dönem dönem yapılan servis ücreti de alınabilmektedir. Ücretler bu unsurlara bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Zaman zaman oluşturulan kampanyalardan da yararlanılabilmektedir. Tüm bu avantajlar ile birlikte güvenlik kameralarının kullanımı da yaygınlaşmaktadır. Bu sebeple sizler de ihtiyaç halinde Küçükyalı güvenlik kamera hizmetinden yararlanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Güvenlik Kameraları Neden Kullanılmalı? 

Güvenlik kameraları evlerinizin bahçelerinizin okulların ve iş yerlerinizin güvenliğini sağlamak amacıyla kullanılır. Olası bir soygun ya da insan canına kast edilmesi durumlarında ilgili birimlere bu kayıtlar ile başvurulur. Bu kayıtlar kesin bir delil olmakla birlikte hırsızlık gibi olayların da önüne geçmektedir. Gece görüşlü kameralarımız karanlıkta bile çalışarak net bir şekilde görüntü almaktadır. Olumsuz hava şartlarına karşı dayanıklı olan kameralarımızın kurulumlarını istediğiniz mekanlara ve bu mekanlarda istediğiniz bölgelere yaparız. İş yerlerinin içinde ve kapı girişlerinde, okulların her katında ve her yeri görebilecek şekilde, bahçenizde, apartmanınızın içinde, kapılarınızı görebilecek herhangi bir yerde güvenlik amacıyla her türlü konumda kullanabilirsiniz. Küçükyalı güvenlik kamera kurulum ve satın alma talepleriniz için bize başvurabileceğiniz bir yerdir. En uygun fiyatlı, en kaliteli ve en uzun ömürlü güvenlik kameraları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Zümrütevler, Adatepe Cd. No 21/2, 34852 Maltepe/İstanbul
Telefon: +90216 427 5005
Gsm: +90 541 690 97 98
E-Posta: gksguvenliksistemleri@gmail.com

Bu yazıyı derecelendirin!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]