Hasanpaşa kamera sistemleri sizleri korumaya devam etmekte. En kaliteli kamera sistemleri kurarak ev iş yerlerinizi çeşitli suçlara karşı korumaktayız. Sadece kendi işletmenizi  değil işletmenizin bulunduğu sokağı da güvene almaktasınız. Bu oldukça önemli bir durumdur. Birçok suç ve olay çevrede bulunan güvenlik kamerası ile çözülmektedir. Sokağınızda olan olumsuz bir  durumun çözülmesine yardımcı olmak insaniyet anlamında sizlere iyi hissettirecektir. Asıl önemli durum ise işletmenizden hırsızları uzak tutacak bir sistemdir. Kamera sistemleri birçok dükkan için kullanılmaktadır. Bazı dükkanlar vardırki bunlar için kamera sistemleri vazgeçilmezdir. Kuyumcu, market , beyaz eşya ve elektronik dükkanları için kamera sistemleri hayat kurtarıcıdır. Pek çok türde kamera sistemleri vardır. İşletmeniz için en uygun kamera türünü seçerek kamera sistemi kurmamız için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Böylece sizlerde akşam evde güvenle oturabilirsiniz. Yeni teknolojiler sayesinde telefonunuzdan bile kameraları izlyerek işletmenizi kontrol edebilirsiniz.

Hasanpaşa Kamera Sistem Türleri

Hasanpaşa kamera sistemleri ile iş yer sahiplerinin içi çok  rahat. Aşağıda sıraladığımız kamera sistemlerini inceleyerek size en uygun kamera sistemini bulabilir ve bizleri arayarak bu sistemi kurdurabilirsiniz.

Kutu Tarzı Güvenlik Kamerası

Box Style kamera bağımsız bir kameradır. Adı kameranın şeklinden türetilmiştir. Diğer tüm kameralar gibi işlev görür. Dış Mekan Çevre Muhafazalarında veya estetik bir endişe değilse İç Mekan montajlarında kullanılabilir. En temel kamera türlerinden biridir. Lensin, kameranın ve muhafazanın kurulumun ihtiyaçlarına göre özelleştirilmesine izin verir. Değişken odaklı ve sabit dahil olmak üzere birçok lens seçeneği sunar.

Kubbe Güvenlik Kamerası

Kubbe kamera, gizli bir kubbe şeklinde paketlenmiş kamera, lens ve tavan montajı kombinasyonudur. Diğer tüm kameralar gibi çalışır ancak kubbe şeklinde bir muhafaza içinde gelir. Mutfaklar ve depolar gibi kirlenmeye meyilli ortamlar için çok uygundur. Tipik olarak iç veya dış muhafazalarda mevcuttur.

PTZ Güvenlik Kamerası

Bir PTZ kamera, operatörün kamerayı uzaktan kaydırmasına, eğmesine ve yakınlaştırmasına olanak tanıyan mekanik kontroller içerir. Aslında en kullanışlı ürünlerdir. Tüm bölgeyi taramanıza yardımcı olur. 0 216 427 50 05 numaralı sabit hattan veya 0 541 515 690 97 98 numaralı hattımızı arayarak hizmet ve fiyat konusunda daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Adres: Zümrütevler, Adatepe Cd. No 21/2, 34852 Maltepe/İstanbul
Telefon: +90216 427 5005
Gsm: +90 541 690 97 98
E-Posta: gksguvenliksistemleri@gmail.com

Bu yazıyı derecelendirin!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]