Feneryolu Kamera Sistemleri ofis çalışanlarımız ya da ailemizi koruyabilmemiz için başvurabileceğimiz bir numaralı adreslerden birisidir. Fiyat, nitelik ve kullanım açısından modifiye edilmiş çeşitli ürün seçenekleriyle en uygun ürünü bulmayı hedefliyoruz. CCTV veya diğer bir isimle güvenlik kamera sistemi, güvenlik ihlallerini önlemek için kullanılan hayatımızın bir parçasıdır. Video gözetim sisteminin tüm gereksinimlere karşılık gelen bir modelini bulabilmek adına planlama yapılmalıdır.  Satış sonrası servis de öngörülmektedir. Bir hata varsa yedek parça ve teknik hizmetler bilinçli bir yaklaşımla verilmelidir. İhtiyaç duyduğunuz ve dilediğiniz konuma göre değişkenlik gösteren farklı özelliklere sahip modern ürünlerle huzurlu bir güvenlik yaşayabilirsiniz.

Kamera Sistemi Bana Neler Sunar?

Feneryolu Kamera Sistemleri, tek bir güvenlik sistemi kullanarak tüm alanlara hakim olmanıza olanak sağlar. En basit tanımıyla, kamera, monitör, kaydedici ve bağlantı kablosuyla bir kamera güvenlik sisteminden oluşur. Bu sistemler, bulunamadığınız alanları takip etmenize yardımcı olacaktır. Bir güvenlik kamera sisteminin en önemli bileşenlerinden biri, bir kameranız olduğu su götürmez bir gerçektir. Buradaki en önemli sorun, kullanım yerinin ve sistemin kullanımına göre belirlemek ve bu gereksinimleri optimum maliyetle karşılayan ürünün belirlenmesidir. Evinizde veya iş yerinizde aradığınız güvenliği sağlamanıza yardımcı olabilecek güvenlik kamerası türleri arasında birçok model ve seçenek bulunmaktadır. 

Kamera Sistemimi Özelleştirebilir miyim?

Örneğin, kamerayı içeride mi yoksa dışarıda mı kullanmak istediğinize bağlı olarak farklı kamera kılıfları seçebilirsiniz. Kamerayı korumalı bir dış ortamda kullanmak sadece sizin değil, ürünün de güvenliğini sağlar. Su ile temas özelliğine sahip ve toz geçirmez muhafazalara sahip ürünler ile etkin koruma sağlayabilirsiniz. Bullets adı verilen dış mekan kameraları, dayanıklılıkları ve uzun hizmet ömürleri ile ayırt edilir. Gece görüş mesafesine, lens özelliklerine ve hava koşullarına bağlı olarak kullanmak istediğiniz ortam için doğru kamerayı seçebilirsiniz. Işık yoğunluğuna göre ayarlanabilen ev güvenlik kamerası modelleri, net görüntüler yakalamanızı sağlayan özellikleri ile net kayıt ve izleme avantajları sağlar. Feneryolu Kamera Sistemleri olarak gereksiniminizi en uygun yollarla karşılamak için uzman ekibimize danışıyoruz.

Adres: Zümrütevler, Adatepe Cd. No 21/2, 34852 Maltepe/İstanbul
Telefon: +90216 427 5005
Gsm: +90 541 690 97 98
E-Posta: gksguvenliksistemleri@gmail.com

Bu yazıyı derecelendirin!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]