Fenerbahçe Güvenlik Kamerası serisi olarak, müşterilerin çalışma ortamını ve uzun vadeli ihtiyaçlarını anlayarak güvenlik ekipmanları geliştirme konusunda profesyonel çözümler sunabiliyoruz. Ek olarak, uzmanlığımız, tüm ürün yaşam döngüsünün güvenliğini sağlamanıza, mevcut ürünlerdeki güvenlik açıklarını belirlemenize ve güvenliğin sosyal yönlerini dikkate alarak olası sonuçları sınırlandırmanıza yardımcı olacaktır. Bazı ev güvenlik kameralarında optik yakınlaştırma lensi bulunur, ancak hemen hemen tüm kameralarda, kamera tarafından kaydedilen tüm içeriği kırpabilen ve yakınlaştırabilen bir dijital yakınlaştırma özelliği vardır. Kamera sensörünün sahip olduğu daha fazla megapiksel, dijital olarak daha fazla yakınlaştırma yapabilir ve yine de her şeyi net bir şekilde görebilirsiniz. 

Kamera Görüntülerimi Nasıl İzleyebilirim?

Kameranızın izleme cihazı ile uyumluluğu da önemlidir. İster cep telefonundaki bir uygulama isterse bir web tarayıcısı olsun, her yerden erişilebilir kameralar bu anlamda en uygun seçim olacaktır. Ek özellikler kameradan kameraya değişir ve seçimlerimizin her biri, onları rakip ürünlerden ayırmaya yetecek kadar çeşitlilik sunar. Ayrıca Fenerbahçe Güvenlik Kamerası takımı olarak burada bulunan kameraların evde olup bitenleri takip etmenize yardımcı olacak şekilde tasarlandığını belirtmek isteriz. Tüm güvenlik kameralarında geniş açılı lensler bulunur, ancak tüm açılar aynı değildir. Lensin görüş alanına bağlı olarak 100 ila 180 derece arasında görebilirsiniz. Geniş bir alanı izlemek istiyorsanız, çok geniş görüş alanına sahip bir kamera kullanmayı düşünmelisiniz. Kamerayı mekanik olarak döndürme ve eğme özelliği de takdire şayan bir fonksiyondur.

Güvenlik Kamerası Neden Bir İhtiyaçtır?

Fenerbahçe Güvenlik Kamerası hizmetinin en büyük faydalarından biri siz yokken neler olup bittiğini bilmektir. Çocuklarınızı, evcil hayvanlarınızı veya birikimlerinizi kontrol etmek için, ev güvenlik kameraları harika bir araçtır. İşlevler cihazdan cihaza değişse de, iç mekan güvenlik kameraları, evinizde neler olup bittiğini gerçek zamanlı veya kayıtlı video aracılığıyla izlemenize olanak tanır. Yine de tüm kameralar aynı değildir ve amacına göre özellikleri de farklılıklar göstermektedir. Bazıları alarm verir veya aktivite algılandığında size bildirim gönderebilir, bazıları iki yönlü ses sağlar, bazıları bebeğinizi izlemek için tasarlanmıştır ve bazıları tam ev otomasyon merkezi olarak bile hizmet verebilir.

Adres: Zümrütevler, Adatepe Cd. No 21/2, 34852 Maltepe/İstanbul
Telefon: +90216 427 5005
Gsm: +90 541 690 97 98
E-Posta: gksguvenliksistemleri@gmail.com

Bu yazıyı derecelendirin!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]