Sadece bankalar, büyük şirketler ve yüksek güvenlikli alanlarda kullanılan güvenlik kameraları, teknolojinin gelişmesi, internet ağının ilerlemesi ve maliyetin ucuzlaması ile her noktada kullanılmaya başlanmıştır. Ofis, iş yeri ve siteler için ihtiyaçtan öte bir zorunluluk haline gelmişlerdir. Esatpaşa güvenlik kamera küçük iş yerlerinden büyük alanlara, ev kameralarından bebek ve bakıcı kameralarına kadar geniş bir hizmet ağı sunmaktadır. Caydırıcı etkili güvenlik kameraları hayatımızın her alanında hizmet vermeye başlamıştır.

Kullanım Alanları

Güvenlik kamerası emniyetin sağlanmak istediği her alanda kullanma olanağı bulmuşlardır. Özellikle iş yerleri ve ofisler ilk kullanım bölgesi olarak görülmektedir. Geceleri huzurlu uyumak isteyenler için sitelere veya apartmanlara takılan kameralar ise son dönemlerde yoğun rağbet görmektedir. İnternet tabanlı kamera sistemlerinin gelişmesi sayesinde bebek ve bakıcı kameraları en çok aranan sistemlerden olmuştur. Esatpaşa güvenlik kamera kullanım alanına en uygun sistemi kurarak huzurunuzu arttırmaktadır. Geniş alanlara hitaben sunulan tepe kameranın yanı sıra sabit noktalara geniş açılı gözlem yapabilen askı kameralar kullanılmaktadır. HD kalitesinin yükselmesi sayesinde net görüntüler alınabilmektedir. Işığın geliş açısına ve kullanılacak bölgenin ışık alıp almamasına göre gece görüşlü sistemler tavsiye edilebilmektedir. İsteğinize en uygun sistem düşük maliyet yüksek güvenlik ilkeleriyle profesyonel kadro tarafından sağlanmaktadır.

Caydırıcı Etki İçin Sağlam Kurulum

Güvenlik kameralarından beklenen hizmetin sağlanabilmesi için uygun sistemin kurulması zorunludur. Bir bebek kamerası gizli olmalıdır veya ışık olmayan bir yerde gece görüşü zorunludur. Anında takip sistemi kullanım bölgesine göre ihtiyaçtan öte zorunluluk yaratabilir. Esatpaşa güvenlik kamera sistemin kurulacağı alanda ilk keşfi sağlayarak uygun sistemler konusunda ön bilgi hazırlamaktadır. Farklı seçeneklerle en iyi verimin alınacağı ve düşük maliyetli kurulum alternatifleri tarafınıza sunulmaktadır. Caydırıcı etki ve yüksek verimlilik için kurulumun sağlam olması, etkisiz hale getirilememesi gerekmektedir. Yüksek müşteri memnuniyetinin sağlanması önceliktir. 

Maliyet

Güvenlik kameraları maliyeti teknolojinin gelişmesi ve üretim kapasitelerinin artışı sayesinde oldukça düşük seviyelere gerilemiştir. Sistemin getirisi düşünüldüğünde kurulum maliyeti kısa sürede karşılanmakta ve en önemlisi iç huzur sağlanmaktadır. IP bağlantılı sistemler sayesinde uzaktan görüntü alma olanakları getirilmiştir. İlk keşif sonrası size en uygun ve en düşük maliyetli sistemler farklı seçenekler halinde sunulmaktadır. Fazla bakım gerektirmemesi ve uzun ömürlü sistemler olması ise güvenlik kameralarının artıları olarak göze çarpmaktadır. 

Adres: Zümrütevler, Adatepe Cd. No 21/2, 34852 Maltepe/İstanbul
Telefon: +90216 427 5005
Gsm: +90 541 690 97 98
E-Posta: gksguvenliksistemleri@gmail.com

Bu yazıyı derecelendirin!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]