Çınar Mahallesi Kamera Sistemi soyulma riski altında olan birçok işletme için çok faydalıdır. Özellikle bazı işletmeler hırsızlar için potansiyel hedeftir. Bir hırsız için en uygun işletme kamera sistemi olmayan işletmelerdir. Kamera sistemi taktırmadığınıza bir hırsız için potansiyel bir dükkan sahibi olabilirsiniz. Bizim mahallede olmaz demeyin. Artık birçok semt ve mahallede hırsızlık vakaları oldukça artmaktadır. Hırsızlara göz açtırmamak için firmamızca verilen kamera sistemi kurulum hizmetini almanızı öneririz. Anlık görüntüleme ve kayıt özellikleri ile işletmenizi her gün ve saatte izleyebilir ve güvende olduğuna emin olabilirsiniz. 

Hırsızlık Riski Altında Olan İşletmeler?

Çınar Mahallesi Kamera Sistemi birazdan sıralayacağımız işletmeler için en gerekli hizmettir. Bahsedeceğimiz işletmeler hırsızlık için en uygun olan ve yüksek riskli işletmelerdir.

Süpermarketler

Süpermarketler, birkaç nedenden dolayı hırsızlık için birincil hedeftir. İlk neden, oldukça büyük olmaları ve bu nedenle geleneksel yöntemlerle korunmalarının zor olmasıdır (uzaktan koruma bu boşluğu kapatabilse de). Bir hırsız hızlıysa, farklı raflardan eşyalarını kimse fark etmeden kolayca alabilir. Süpermarketler, kasalarında nakit para kullandıkları için hırsızlık için de yaygın bir yerdir. Aslında, her gün yüksek miktarda nakit girişi ve çıkışı olan herhangi bir mağaza veya işletme, soyulma riskiyle karşı karşıyadır. 

Benzin İstasyonları

Benzin istasyonları, kısmen çalışan eksikliği nedeniyle, hırsızlar için klasik olarak yaygın bir hedeftir. Çoğu zaman, bir benzin istasyonunda yalnızca bir veya iki çalışan çalışır. Bu, potansiyel hırsızların fark edilmeden veya ciddi sonuçlarla karşılaşmadan kaçabileceklerine dair daha fazla güven duymalarına neden olur. Benzin istasyonları ayrıca en sık çalınan eşyalardan bazıları olan likör ve sigaranın yanı sıra nakit para da taşır. 

Bakkallar

Bakkallar, benzin istasyonlarıyla aynı nedenlerden dolayı diğer işletmelere kıyasla daha fazla soyulma riski altındadır. Az sayıda çalışanı var ve genellikle nakit, sigara ve alkol taşıyorlar. Birçok market, şehirlerin kenarlarında, hatta şehirlerin biraz dışında yer alır ve bu da hırsızlık ve zorla girme riskinin artmasına neden olur. 

Kuyumcular

Kuyumcular, gelişen bir karaborsada oldukça kolay bir şekilde yeniden satılabilen birçok değerli taş ve metal türü içerir. Bu nedenle kuyumcuların, mağaza kapandığında hırsızlığa uğrama olasılığı yüksektir. 

Adres: Zümrütevler, Adatepe Cd. No 21/2, 34852 Maltepe/İstanbul
Telefon: +90216 427 5005
Gsm: +90 541 690 97 98
E-Posta: gksguvenliksistemleri@gmail.com

Bu yazıyı derecelendirin!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]