Gelen kargonuz elinize uzatmadan çalınırsa veya park ettiğiniz araç hasar görürse, suçluların siz daha başınıza geleni anlamadan çok önce ayrılmaları muhtemeldir. Kimin suç işlemeye daha yatkın olduğunu asla bilemezsiniz. Bu size tanıdık geliyorsa, dış mekan güvenlik kameralarına yatırım yapmanın zamanı gelmiş olabilir. İşte bu noktada devreye ihtiyacınıza göre hizmet sunan Caddebostan güvenlik kamerası ön plana çıkar. Bu dayanıklı akıllı ev cihazları yağmur, kar ve aşırı sıcaklıklara dayanacak şekilde tasarlanmıştır ve genellikle evinizin WiFi ağınıza bağlanır ve evinizin dışında gerçekleşen etkinliklerin gerçek zamanlı video kliplerini izlemenize olanak tanır. Birisi veya bir şey dışarıda olduğunda, olayın bir videosunu kaydederek telefonunuza da bir uyarı gönderir. 

Güvenlik Kameralarında Ne gibi Özellikler Vardır?

Hemen hemen tüm dış mekan güvenlik kameraları, hareket algılandığında kamerayı video kaydetmesi için tetikleyen hareket sensörleriyle donatılmıştır. Bir olay meydana geldiğinde, sensör telefonunuza bir bildirim gönderir ve bazıları ayrıca bir e-posta uyarısı oluşturur. Kamera da bir mikrofon varsa, bir hoparlörü de olabilir ve iki yönlü sesli iletişim sağlayarak ortamı duymanızı sağlayabilir. Bu, can sıkıcı ve istenmeyen ziyaretçileri korkutup kaçırmak için tercih sebebi olur. Caddebostan güvenlik kamerası ihtiyaçlarınızı karşılar, siz yokken bile evinizi korur.

Hangi Tür Kamera Benim İşime Yarar?

720p video kaydeden kameralar oldukça net görüntüler sağlar, ancak 1080p video daha fazla ayrıntı sağlar. Tüm cihazlar için en popüler çözünürlüktür; Büyük bir depolama kapasitesi gerektirmez ve tüm cep telefonlarında ve tabletlerde çalışır. Bilgisayarda ve PC’de görüntüleyin. Kameralarda geniş bir görüş alanına sahip keskin gece görüşlü video yakalama yeteneği çok önemlidir. Çoğu kamera, siyah beyaz gece videosu sağlamak için IR (kızılötesi) LED’ler kullanır. Caddebostan güvenlik kamerası uzman ekibi olarak olarak bu alanda bulunmaktan mutluluk duyuyor, hizmet için sabırsızlanıyoruz.

Güvenlik Kamera Firması

Türkiye’nin profesyonel ekiplerinin çalıştığı Güvenlik Kamera firması ile çalışmak isterseniz. İstanbul Maltepe’de Faaliyet gösteren firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Yılların deneyimi ile Gks Güvenlik Profesyonel kadrosu ile sizlere hizmet sağlamaya devam etmektedir. Danışmanlarımızla iletişime geçmeniz halinde sizlere daha fazla ayrıntı sağlayabilirler.

Bu yazıyı derecelendirin!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]