Bağlarbaşı Güvenlik Kamerası evlerinizde farklı noktalarda olmalıdır. Güvenli bir ev için kameraları doğru noktalara koymanızda fayda vardır. Firmamız güvenlik sistemlerini sadee iş yerlerine değil evlere de kurmaktadır. Özellikle son zamanlarda ev mekanlarına güvenlik sistemi kurulumu oldukça fazladır . Firmamız kurmuş olduğu bu sistemler ile evleriniz kötü niyetli kişilerden uzak tutmaktadır. Ev mekanına kurulacak kameraların konumu oldukça önemlidir. Evin hangi bölgesine ne kadar kaera konulacağına doğru karar verilmelidir. Mümkün olduğunca kör nokta azaltılmalıdır. 

Bağlarbaşı Güvenlik Kamerası  Ev İçinde Hangi Noktalara Kurulmalı

Bağlarbaşı Güvenlik Kamerası sistemlerinin evin hangi yerine ne şekilde konulması gerektiğini sizler için derledik. Bu sayede firmamızın iş ve kalite anlayışı hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Sizlerde sadece işyerinizi değil aynı zamanda evinizi de koruyabilirsiniz.

Etkili bir ev güvenlik sistemi kurmak için bağcıklar da önemlidir. Kameraların evinizdeki hareketlerin çoğunun gerçekleştiği yerde olmasını ve en savunmasız alanları kapsamasını isteyeceksiniz. Kaç tane güvenlik kamerasına ihtiyacım olduğunu sormak, nerede gerekli olduklarını bilmeniz gerektiği anlamına geliyor. 

Ön kapı

Davetsiz misafirlerin her zaman yan girişleri kullanarak sinsi olmaya çalıştıklarını varsaymayın. İstatistikler aslında hırsızların %34’ünün ön kapıdan geçtiğini gösteriyor. Paket hırsızlarının da saldırma eğiliminde olduğu yer burasıdır. Ana girişe bir kamera yerleştirmek, evinize giren ve çıkanları izlemenizi sağlar. Buna aile üyeleri, bakıcılar, bakım personeli ve diğerleri dahildir.

Arka ve Yan Kapılar

Bu kapılar genellikle görüş alanı dışındadır ve insanların fark edilmeden girmesi için uygun noktalardır. İkincil kapılarınız ana girişten daha sık veya daha fazla kullanılıyorsa, güvenlik kamerası yerleştirilmesi gerekir. Bu, eve kimin girip çıktığını tam olarak bilmenizi sağlayacaktır.

Bahçe

Avlunun bir dış kamera beslemesi, evinizi dışarıdan kimlerin görebileceğini göz önünde bulundurmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca, çocuklarınızın açık hava etkinliklerini kontrol etmek için de yararlıdır.

Garaj ve Araba Yolu

Buradaki bir güvenlik kamera sistemi, araçları, aletleri, spor ekipmanlarını ve bunları kullanan herkesi kontrol etmenizi sağlar. 0 216 427 50 05 numaralı sabit hattan veya 0 541 515 690 97 98 numaralı hattımızı arayarak hizmet ve fiyat konusunda daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Adres: Zümrütevler, Adatepe Cd. No 21/2, 34852 Maltepe/İstanbul
Telefon: +90216 427 5005
Gsm: +90 541 690 97 98
E-Posta: gksguvenliksistemleri@gmail.com

Bu yazıyı derecelendirin!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]