Bağdat Caddesi Güvenlik Kamerası servisinin en büyük faydalarından biri, aslında orada değilken neler olduğunu bilmektir. İster çocuklarınızı, evcil hayvanlarınızı veya egzotik bir mücevher koleksiyonunu kontrol ediyor olun, bir ev güvenlik kamerası, olayları uzaktan izlemek için harika bir araçtır. Yetenekler cihazdan cihaza değişse de iç mekân güvenlik kameraları, canlı veya kayıtlı video aracılığıyla evinizde neler olup bittiğini izlemenize olanak tanır. Ancak tüm kameralar eşit olarak oluşturulmaz. Bazılarının alarmları vardır veya aktivite algıladıklarında size bildirim gönderebilir, bazıları iki yönlü ses sunar, bazıları bebeğinizi izlemeyi amaçlar ve hatta bazıları tam kapsamlı ev otomasyon merkezi olarak iki katına çıkar.

Güvenlik Kamera Seçimimi Nasıl Yapabilirim?

Bağdat Caddesi Güvenlik Kamerası ailesi olarak müşterilerimizin çalışma ortamını ve uzun vadeli ihtiyaçlarını anlayarak, cihazların güvenli bir şekilde geliştirilmesi için uzman çözümler sağlayabiliriz. Ayrıca, bilgi birikimimiz, bir ürünün tüm yaşam döngüsü boyunca güvenliği sağlamanıza, mevcut ürünlerdeki güvenlik açıklarını belirlemenize ve olası sonuçları, güvenliğin sosyal yönlerini, yani kullanıcılar ve gizliliği anlamanın önemini göz önünde bulundurarak sınırlandırmanıza yardımcı olacaktır. Birkaç ev güvenlik kamerasında optik yakınlaştırma lensleri bulunur, ancak hemen hemen hepsinde kameranın kaydettiği her şeyi kırpan ve büyüten dijital yakınlaştırma vardır. Bir kamera sensörünün sahip olduğu daha fazla megapiksel, dijital olarak daha fazla yakınlaştırabilir ve yine de her şeyi net bir şekilde görebilirsiniz. 

Kamerama Ek Olarak Hangi Parçaları Kullanacağım?

Cihaz desteği de önemlidir. Favori kameralarımız ister telefonunuzdaki bir uygulama ister bir web tarayıcısı olsun, her yerden erişim sağlar. Ek özellikler kameradan kameraya değişir ve en iyi seçimlerimizin her biri, onları rekabetin geri kalanından ayırmaya yetecek kadar çeşitlilik sunar. Ayrıca, buradaki kameraların, evinizin içinde neler olup bittiğini takip etmenize yardımcı olmak için tasarlandığını Bağdat Caddesi Güvenlik Kamerası için güvenlik kamera sistemleri ekibi olarak hatırlatmak isteriz. Tüm güvenlik kameralarında geniş açılı lensler bulunur, ancak tüm açılar eşit yaratılmamıştır. Lensin görüş alanına bağlı olarak 100 ile 180 derece arasında görebilir. Geniş bir alanı izlemek istiyorsanız, çok geniş görüş alanına sahip bir kamera düşünmelisiniz. Kamerayı mekanik olarak kaydırma ve eğme yeteneği de harika bir özelliktir.