Teknolojinin ve küreselleşmenin etkisi ile değişim ve dönüşüm içerisinde olan dünya sistemi, pek çok alanda hayatımıza olumlu katkı sağlayacak yenilikler getirmiştir. Özellikle teknolojik gelişmeler sayesinde birçok konuda hayatımız kolaylaşmış, yaşantımıza dahil olan yeni dinamikler ile zor ya da imkânsız gibi görünen çeşitli durumlar da daha basite indirgenmiştir. Bazı ihtiyaçlar ise daha fazla önem kazanmıştır.

 Bu değişen ve gelişen düzende önem kazanan temel ihtiyaçlardan birisi de güvenlik ihtiyacı olmuştur. Anadolu yakası güvenlik kamera sistemleri bu yeni dünya düzeninde güvenlik ihtiyacının bir nebze de olsa giderilmesi için yardımcı olmaktadır.

Güvenlik Kameralarının Çeşitleri ve Özellikleri Nelerdir?

Hizmette kalite ve müşteri memnuniyeti ile birlikte güvenilirliğe önem veren Anadolu yakası güvenlik kamera ihtiyacı özellikle iş yerlerinin olmazsa olmaz bir ihtiyacıdır. Hem iş yerinin içini hem de dışını gözetim altında tutarak tatillerde, dükkânın kapalı olduğu vakitten açılışına kadar olan sürede, iş yerinde olunmayan saatlerde, iş yerinin güvenliği konusunda rahatlık sağlamaktadır. Özellikle son zamanlarda artan hırsızlık faaliyetleri ve değişen yeni hırsızlık metotları güvenilirlik noktasında tehlike arz etmektedir. Alarm sistemlerinin devre dışı bırakıldığı bu durumlarda güvenlik kameraları hırsızlık olayını kayıt altına alarak, durumun aydınlatılması ve suçluların bulunması için büyük katkı sağlamaktadır. Gece görüş kamera, box ve analog kamera, ıp kamera, mermi kamera, dome ve speed dome gibi çeşitleri bulunan güvenlik kamerası ihtiyaçlara uygun olarak tercih edilmektedir. Sıklıkla tercih edilen anolog kameranın maliyeti buna bağlı çözünürlüğü de düşüktür. Ip kameralar bilgisayarlarda olduğu gibi bir ağa bağlıdır. Ip kamerada video direkt dijital ortama kaydedilmektedir. En eski kamera türlerinden olan kutulu kameralar hava koşullarına dayanıklı değildir. En sık tercih edilen kamera türlerinden biri olan mermi kamera değişik hava şartlarına uygun gövdeye sahiptir ve gelişmiş gece görüş performansı vardır. Diğer kamera türlerine göre daha az belirgin olan dome kamera, genellikle estetik kaygı ile tercih edilen bir kamera türüdür.

Anadolu Yakası Güvenlik Kamera Fiyatları Ne Kadardır?

Anadolu yakası güvenlik kamera fiyatları tercih edilen kamera markası, kamera sayısı, kamera türü gibi faktörlere bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Yüksek hizmet kalitesi ve güvenilir hizmet görüşüne sahip firmamız müşteri memnuniyeti önceliği ile en iyi şekilde en uygun fiyatlar ile hizmet vermektedir.

Adres: Zümrütevler, Adatepe Cd. No 21/2, 34852 Maltepe/İstanbul
Telefon: +90216 427 5005
Gsm: +90 541 690 97 98
E-Posta: gksguvenliksistemleri@gmail.com

Bu yazıyı derecelendirin!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]