Bebek kamerası birçok farklı satıcıda yer alan bir üründür. A101’de de satışı yapılan farklı bebek kamerası çeşitleri bulunur. Zincir marketlerde günümüzde birçok teknolojik ürünün satışı yapılmaktadır. Bu ürünler arasında bebek kamerası da yer alır. A101 zincir marketler markasında yer alan bebek kamerası, farklı özellikler ile alıcılara sunulmuştur. A101’deki bebek kamerasını alan birçok kullanıcı ekipmandan bir süreliğine de olsa memnuniyet duymaktadır. Fiyat ve performans ürünü olan A101 bebek kamerası, birçok ebeveynin tercihi olmaktadır.

A101 Bebek Kamerası Markası Nedir?

A101 Piranha bebek kamerası markası uygun fiyatı ve erişilebilirliği sebebi ile birçok kişi tarafından satın alınmaktadır. Dönem dönem A101’e gelen Piranha marka bebek kameraları farklı özelliklere sahiptir. Bu kameraların A101’e ne zaman geleceği ve ne kadar süreyle kalacağı çoğu zaman haftalık kataloglar ile tüketiciye duyurulur. A101’ deki bebek kamerasının markası Piranha’dır. A101’e gelen bebek kamerası Piranha Ip Kamera olarak bilinmektedir.

A101’de Satılan Bebek Kamerasının Özellikleri Nedir?

A101 bebek kamerasının özellikleri oldukça kompakttır. Temel hedeflerini yerine getirebilecek şekilde üretilen bu ekipman oldukça sınırlı çalışma kapasitesine sahiptir. Sınırlı çalışma kapasitesine rağmen yüksek performanslar da gösterebilir. Çoğu tüketici tarafından fiyat ve performans ürünü olduğu için tercih edilen ürün rahat bir kullanım alanı yaratır. A101’deki bebek kamerasının özellikleri şu şekildedir:

  • Canlı izleme imkanı
  • Ses paylaşımı
  • İnternet bağlantısı
  • Gece görüş özelliği
  • TF kart ile kayıt alınması
  • 720P HD görüntü kalitesi
  • Hareket algılama sensörü

Bu özelliklerin yanı sıra 2 yıllık garanti süresi ile satışa sunulan bir üründür. A101’in sadece fiziksel maağzalarında değil internet sitesinden ve mobil uygulamasından da alınabilmektedir.

A101’de Satılan Bebek Kamerası İade Edilir Mi?

A101 bebek kamerası iadesi için mutlaka fişin bulundurulması gerekir. Satın alma gerçekleştikten sonra 14 gün içerisinde iadenin tamamlanması gerekir. 14 günü geçen iade talepleri firma tarafından kabul edilmemektedir. A101’deki bebek kamerasını alan ancak memnun olmadığı için iade etmek isteyenler PTT kargoyu kullanarak iadelerini gerçekleştirebilirler. İadeye gönderilen ürün için 7 gün içerisinde dönüş yapılmaktadır.

Bu yazıyı derecelendirin!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]