Kablosuz kamera sistemleri, 7 gün 24 saat kesintisiz bağlantı sağlar. Basit bir kurulum ve kolay gerçekleştirilen montaj sistemi vardır. Özellikle estetik kaygısı olan ya da kamerayı gizli tutmak isteyen kişiler tarafından tercih edilir. Hiçbir şekilde kablo karışıklığına gerek duymadan güvenlik önlemi alınmasını sağlar. 1080 p görüntü kalitesindeki kablosuz kameralar hem yüksek çözünürlük hem de başarılı ses kalitesi sunar. Sert hava şartlarına karşı dayanıklı olması nedeniyle dış ortamlarda rahatlıkla kullanılabilir. Kar, yağmur rüzgâr etkilemez ve su geçirmez. Hem ev içinde hem de ofis ortamında kullanması oldukça pratik bir üründür.

Kablosuz Güvenilir Kamera

%100 telsiz şekilde çalışan bu kameralar hem gece görüşü hem de gündüz görüşü sağlar. Geceleri dış ortamda kamera görüntüsünü gündüz kadar net görüntüleyebilirsiniz. Kablosuz kamera sistemleri, basit bir mekanizmaya sahiptir. Görüntüleri doğrudan canlı olarak size aktarabilir. Anında izlemek için cep telefonu, tablet ya da bilgisayardan bağlantı kurulabilir. Bu kameralar sayesinde can ve mal güvenliği büyük ölçüde korunur. Kameralarda yabancı kişilerin kesinti yapması olanaksızdır. Çoğu kablosuz kamera gizli kurulabileceği için yabancıların kamerayı fark etmesi de düşük ihtimaldir.

Kablosuz güvenlik kamerası kayıtlarını anında izleyebildiğiniz gibi kayıt da yapabilirsiniz. Her an kamera kaydını izlemek kimse için mümkün değildir. Bu nedenle 7/24 aralıksız kayıt yaparak dilediğiniz zaman kamera kayıtlarını izleme şansınız vardır. Kaçırdığınız görüntüleri detay atlamadan rahatça izleyebilirsiniz.

Kablosuz kamera tavan, duvar ya da zemin kurulumunun yapılabileceği bir üründür. Ayrıca kamera görüntülerini izlerken istediğiniz yere yakınlaştırma yapabileceğiniz görüntü kalitesi sunmaktadır. Geniş açı ile tüm alanı görebileceğiniz alana kurulum yaptırmanızı tavsiye ederiz. Özellikle mobil izleme yaparken istediğiniz noktaya zoom yapabilir kameranın görüntüsünü farklı noktalara geçirebilirsiniz. Kablosuz kamera sistemleri, hiçbir kabloya sahip olmadığı için yerini de değiştirebilirsiniz. Kamera kayıtlarına yalnızca sizin erişebilmeniz için kurulumda kullanıcı adı ve şifre belirlenir. Kullanıcı adı ve şifresi olan kişi görüntülere ulaşabilecek tek kişidir. Görüntülere anlık bakamadığınızda kamera yedek depolama alanına kayıt eder. Böylece uygun olduğunuz her an korumak istediğiniz alanı görebilirsiniz.

Bu yazıyı derecelendirin!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]