Kamera bebek telsizleri, günümüzde oldukça fazla satılan ve ebeveynler tarafından kullanılmakta olan ürünlerdir. Ancak ücretlerinin fazla olmasından dolayı anne ve babalar genellikle indirimli kameralı bebek telsizi arayışı içine girerler. Bebek telsizini kameralı almak isteyen kişilerin ödeyecekleri ücretler genel olarak 300 TL ile 1.700 TL arasında değişiklik gösterir. Kameralı bebek telsizlerinin ücretleri, genel olarak kullanılan markalarına ve sahip oldukları kameraya göre değişiklik gösterir.

Kameralı Bebek Telsizi Tavsiyeleri Hangi Markalardır?

Bebek telsizlerinin kameralı olarak satın alınmak istenmesi durumunda kullanılan ve iyi kabul edilen markalar genel olarak şu şekildedir:

  • İnvidyo Akıllı Wifi Bebek Kamerası
  • Brion Vega YCC365 Dijital Güvenlik Kamerası
  • Motorola MBP36S Dijital Bebek Kamerası
  • Kodak Cherish C225 Akıllı Bebek Monitörü
  • VTech VC990 IP Kamera
  • Weewell  WMV870R Wifi Dijital Bebek İzleme Kameralı Telsiz

İndirimli kameralı bebek telsizi almak isteyen ve bu en iyi kabul edilen markaların birini satın almak isteyen kişiler, ürünleri takip ederek indirim zamanlarında satın almayı tercih edebilirler.

Bebek Kamerası Telefondan İzleme Yöntemleri Nasıl?

Bebek kameralarının telefon üzerinden izleme işlemleri, bebek telsizlerinin satın alınmasından hemen sonra, akıllı telefonlara indirilen uygulamalar ile gerçekleştirilir. Bu uygulamaların kullanımı, akıllı ve kameralı bebek telsizlerin satın alımından sonra, satıla firma üzerinden kişilere anlatımlarının yapılması ile gerçekleşir. Akıllı sisteme sahip kameraya sahip bebek telsizi, kolay takibi olur.

Bebek Kamerası Zararlı Mı?

Bebek kameralarının kullanımları, günümüzde zararlı olarak bilinmeyen ürünler arasında yer alırlar. Ancak bebek kameraları ile bebek kameralarının sistemlerinin kurulup bağlantılarının yapıldığı telefonların IP adresleri kolay bir şekilde hacklenebilirler. Bundan dolayı da bazı teknoloji uzmanları, bebek kamerası kullanacak olan kişilerin güvenliklerini sağladıklarından emin olmaları gerektiği konusunda uyarıda bulundular.

Wifi Bebeğe Zararlı Mı?

Wifi dalgalarının bebeğe zarar verme durumları vardır. İnternetten yayılan radyasyon ile beraber bebeklere zarar verdiği belirtiliyor. İndirimli kameralı bebek telsizleri de bebeklere zarar verebileceğinden kullanımlarına dikkat edilmelidir.

Bu yazıyı derecelendirin!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]