Xiaomi kameraları bebek kamerası olma özelliği taşıyan bir üründür ve aynı zamanda ev içi güvenlik için de tercih edilebilir. Bebek kamerası için kullanılan model 170 derece ve 360 derece olmak üzere iki gruba ayrılmaktadır. Perspektif ve açık olarak farklı gruplara ayrılsa da bütün bebek kamerası özellikleri son derece geliştirilmiştir. Ebeveynlerin fiyat ve performans olarak en sık tercih ettikleri bu ürün güven ile kullanılabilir. Bebek kamerası, anne ve babalar için önemli olduğu kadar bebek bakan birçok kişi için de önemlidir. Konforlu bir alan sunması ve her an erişebilir olması da bebek kamerasının tercih edilebilirliğini arttırmaktadır. Bebek kameraları seçimlerinde sık sık ön sırada yer alan Xiaomi farklı bütçelere hitap eden kameraları ile dikkat çekmektedir.

Bebek Kamerası Milja Smart 360 Özellikleri Nelerdir?

Xiaomi milja bebek kameraları 360 derecelik açısı ile dikkat çeken akıllı bir üründür. Ürünün genel özellikleri yeni teknoloji ile geliştirilmiştir ve bu sebep ile de birçok ebeveyn Xiaomi güvencesi ile bu ürünü almaktadır. Mijia ya da Milja olarak da bilinen bebek kamerasının özellikleri şunlardır:

  • 1080P görüntü kalitesi sunar.
  • 360 derecelik görüş açısı vardır.
  • Gece görüş imkanı verir.
  • Hareket algılar.
  • Telefondan ve uzaktan erişim sağlanabilir.
  • IP kamera türündedir.
  • Çalışırken ses çıkarmaz.

Bebek kamerası Xiaomi marka alınacak ise düşük ışıkta dahi tam kapasite çalışma ve renk ayırt etme özelliği olduğunun bilinmesi gerekir.

Bebek Kameraları Fiyatları Nelerdir?

Bebek kamerası fiyatını etkileyen unsurlar markanın çıkardığı modeller ve özelliklerdir. Her modelin özelliği farklıdır ve bu sebep ile de modeller arası fiyat farkları görülebilir. Örneğin görüş açısı 360 derece olan bebek kamerasının fiyatı 170 olan kameraya göre daha yüksek olabilmektedir.

Xiaomi Bebek Kamerası Ev Güvenliği için Kullanılır Mı?

Xiaomi ile ev güvenliği sağlanmak isteniyor ise hem bebek kameraları hem de ev içi güvenlik kamerası olarak kullanılan modellere bakılabilir. Bebek kameraları üreten Xiaomi bu kameraların ev içi güvenlik kamerası olarak kullanılmasını da sağlar.

Bu yazıyı derecelendirin!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]