Telefondan takip edilen bebek kamerası tüm ebeveynlerin işini kolaylaştırmaktadır. Uzaktan kontrol özelliği bulunan bebek kameraları; telefon, bilgisayar ve tablet gibi akıllı cihazlar ile yönetilebilmektedir. Çoğunlukla kendi uygulamaları üzerinden kullanılan bu bebek kameraları üretiminde son teknolojiden yararlanılır. Bu sebep ile de çoğu bebek kamerası tüm akıllı cihazlar ile uyumlu mobil uygulama geliştirmektedir. Mobil uygulama üzerinden izleme ve kontrol yapılmasını sağlayan markalar ve modeller vardır. Neredeyse tüm uzaktan kontrol edilen bebek kamerası modelleri telefondan kullanılabilir.

Telefondan İzlenebilen Bebek Kamerasının Avantajları Nelerdir?

Telefondan izlenen bebek kamerasının yararları ebeveynler için bir hayli önemsenmektedir. Telefondan izleme yapmak bir ebeveyn için hayat kurtarıcı olabilmektedir. Telefonların, diğer akıllı sistemler ile entegreli çalışabilmesi çoğu zaman yüksek fayda sağlanabilen bir durum olmaktadır. Bu sebep ile de bebek kameralarının da uzaktan izlenebilmesi için telefon entegreleri geliştirilmeye devam edilmektedir. Telefondan izleme yapılan kameraların avantajları şunlardır:

  • Anlık görüntü vermesi
  • Acil durumda hızlı müdahale
  • Bebeğin anlık halinin incelenmesi
  • Bebeğin güvenliğinin sağlanması
  • Ses ve hareket algısı ile olası tehlikelere karşı hazırlıklı olma
  • Olası riskleri önden fark etme
  • 360 derecelik açı desteği ile tüm mekana hakim olması

Uzaktan kontrol edilen bebek kamerasının genel özellikleridir. Her özellik tek bir kamerada olabileceği gibi farklı özelliklere ya da kısıtlı özelliklere sahip bebek kameraları da vardır.

Telefondan İzlenilen Bebek Kamerası Fotoğraf Çeker Mi?

Telefondan izlenilen bebeğin fotoğrafını çeken bebek kameraları vardır. Bebeğin sadece anlık görüntüsünü çekmenin yanı sıra duygu durumlarını yansıtan ve değişimleri kaydeden kameralar da bulunur. Bebek güldüğü zaman fotoğrafını çeken bebek kameraları da üretilmiştir.

Telefondan İzlenilen Bebek Kamerası Video Çeker Mi?

Video çeken bebek kamerası da piyasada yer almaktadır. Bebeğin mevcut durumunu kaydetmek için otomatik video çeken modeller de bulunur. Bu modellerin yanı sıra bebek ağladığında direkt ebeveyne haber veren ve video çekmeye başlayan uzaktan kontrol edilen bebek kamera modelleri de ebeveynlerin ilgisini görmektedir. Videoyu ses alarak çeken kameralar olduğu gibi ses alma özelliği olmayan bebek kameraları da vardır.

Bu yazıyı derecelendirin!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]