Apartmanlara kurulan güvenlik kameralarının güncel olarak ücretleri, apartmanlara koyulacak olan toplam kamera sayısına göre değişiklik gösterir. Bunun yanında da apartman güvenlik kamera sistemleri fiyatları, genel olarak kullanılacak olan marka ile kameraların kurulumunu gerçekleştirecek olan şirkete göre değişiklik gösterebilir. Bundan dolayı da herhangi bir şirketten ya da güvenlik firmasından fiyatların alınması gereklidir.

IP Güvenlik Kamera Sistemleri Fiyat Listesi Nasıldır?

IP adreslerine bağlı güvenlik sistemlerinin ücretleri, kullanılacak kamera sistemlerine göre değişiklik gösterir. Kullanılacak olan kameralar, 27 Dolar ile 525 dolar arasında olabilir. Genellikle apartmanlarına güvenlik sistemi kurduracak olan kişilerin kamera seçimleri kendilerine bırakılır. Bu nedenle de kişiler hangi sistemi talep ederlerse onu satın alarak ilgili firmalar tarafından kurulumlarını sağlayabilirler.

HD Gece Görüşlü Kamera Fiyatları Ne Kadardır?

Gece görüşü özelliğine sahip olan kameraların ücretleri, 200 TL ile 500 TL arasında değişiklik gösterir. Güvenlik kamerası üretimi ile uğraşan firmalara ve hangi marka gece görüşlü kamera kullanılacağına göre bu ücretlerde değişiklik olabilir. Bu nedenle de öncelikle hangi güvenlik kamerasının kullanılacağına karar verilmesi, daha sonra da apartman güvenlik kamera sistemleri fiyatları araştırması yapılması gereklidir.

Kamera Sistemi Kurulumu Fiyatları Ne Kadardır?

Kamera sistemlerinin kurulacağı ücretler, genel olarak firmalara ve ilgili alana kaç kamera takılacak oluşuna bağlı olarak değişkenlik gösterir. Talep edilen kamera sayısının artması, genel olarak alınacak olan işlemlerin ücretlerin de artmasına neden olur. Genel olarak çeşitli güvenlik firmaları tarafından verilen ücretler değişiklik gösterir. Ancak ortalama olarak belirlenmiş olan kamera sistemi kurulumu ücretleri şöyle sıralanabilir:

  • Dört kameralı sistemler: 2.000 TL
  • Altı kameralı sistemler: 2.500 TL
  • Sekiz kameralı sistemler: 3.000 TL
  • On altı kameralı sistemler: 6.000 TL

Apartman Güvenlik Kamerası Kaç Gün Kayıt Yapar?

Apartmanlardaki güvenlik kameralarının kayıt süreleri, kullanılan kamera çeşitlerine göre 2 hafta ila 4 hafta arasında değişiklik gösterir. Genellikle küçük tipte apartmanlara yerleştirilen sistemler, en fazla 2 hafta kayıt yapmaya ayarlanmıştır. Apartman güvenlik kamera sistemleri fiyatları ile kayıt süresi arasında herhangi bir bağlantı mevcut değildir.

Bu yazıyı derecelendirin!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]